דלג לתוכן דלג לפוטר
הכשרה מקצועית והתפתחות אישית

תחום הנפש

השינוי שלך מתחיל כאן!

נשמח לייעץ על לימודי טיפול, רק צריך למלא פרטים.  אנחנו מבטיחים לכם.

  לומדים בקצב שלכם ובקבוצות קטנות

  מנהל מקצועי ומנחה - עופר ערד מאסטר טריינר NLP

  אפשרות למסלולי המשך והתמחויות

  תעודת הסמכה מוכרת לשכת ה NLP הישראלית

  הסמכה בינלאומית לרבות ANLP, ABNLP

  2 מפגשי ליווי אישיים

  קבלה של סיכומי שיעור ומצגות

  מודל ייחודי מובנה

  לומדים בקצב שלכם ובקבוצות קטנות

  מנהל מקצועי ומנחה - עופר ערד מאסטר טריינר NLP

  תעודת הסמכה מוכרת לשכת ה NLP הישראלית

  הסמכה בינלאומית לרבות ANLP, ABNLP

  מעל 25 שנה של מקצועיות

  2 מפגשי ליווי אישיים

  קבלה של סיכומי שיעור ומצגות בסיום כל שיעור

  מודל ייחודי מובנה

  חווית לימודים משנה חיים

  קורס NLP פרקטישינר או NLP מאסטר

  אתם מוזמנים להתחיל איתנו מסע מופלא עם גישת ה- NLP, לצלול ולהכיר את התת מודע, לחקור ולבנות מודולינג ליצירת הצלחה. קורסי NLP בגומא גבים הם עם הסמכה של לשכת ה NLP הישראלית + הסמכה בינלאומית.   

  הקורס בהנחיית עופר ערד, מסטר טריינר NLP מעל 15 שנה, מוותיקי המורים והמטפלים בישראל ומהבודדים בארץ המוסמכים להעניק תעודת NLP טריינר בהכרה בינלאומית.

   

  נגן וידאו

  תוכניות העשרה

  מפגשים מקצועיים

  סדנאות שיווק ומיתוג אישי

  תוכניות העשרה

  תוכניות העשרה

  פרסום באינדקס

  קבוצות ווטסאפ ופייסבוק

  כנסים מקצועיים

  בוגרים ממליצים

  חנן היקר, כולי תקווה ותפילה שאזכה להפנים וליישם את כל מה שאנחנו לומדים איתך בקורס גישור וברור לי שהעוצמה שזה “מכה” בי (ואולי בעוד כמה מהקבוצה..) קשורה בקשר ישיר אליך ולאופן שבו אתה מעביר את הקורס. אשרינו שזכינו, תודה חנן

  השיעורים בקורס גישור הם פשוט תענוג צרוף! כל כך מחכימים ומוטמעים! השיעורים מתובלים בהומור, חוש משחק מפותח והרבה פלפל, בדיוק כמו שאני אוהבת, צורת ההנחיה שלך מלאת חיים, מקצועית ומעל הכל, מעוררת מחשבה גם הרבה אחרי השיעור…

  קורס מצוין יעיל ומצמיח לכל אחד ובוודאי למי שביום יום עוסק בתחומים הזוקקים ניהול מערכות יחסים ורוצה להרחיב את ארגז הכלים. כמובן, בנוסף, מי שרואה את עצמו מגשר ניתנת כאן הזדמנות ונקודת פתיחה טובה מאוד. הקורס מספק תוכנית מעשית תהליכית ברורה ובנויה היטב בהדרגתיות נכונה. תודה לגולן ברק

  דפנה מנחה נפלאה. הנחתה את התכנית בקורס אימון במקצועיות ורגישות. השרתה אווירת נינוחות. חוויה ריגשית ולימודית חזקה ומעניינת , המון חומר למחשבה לאיך לעשות את הדברים.

  הגעתי לקורס של גומא גבים, בהנחה שאני יודע פחות או יותר לגשר וחיפשתי רק כלים וידע מקצועי, כדי לעשות סדר בדברים. למעשה, גיליתי עולם שלם וחדש, קיבלתי תפיסה שונה לגמרי על הליך הגישור, יחד עם כלים רבים ופרקטיים. מרצה הקורס ישראל ורשואר היה פשוט מדהים, הוא לא לימד אותנו חומר על גישור, אלא העלה אותנו על מסלול המגשר, צעד אחר צעד, הטמיע בנו את החומר באופנים מגוונים ומהנים, ובעיקר הראה לנו דוגמה אישית של מגשר מאפשר ונותן אמון

  אני אמיר איש חינוך מזה 22 שנה מלווה הורים וילדים בצמיחתם. נרשמתי ללימודי אימון בגומא גבים להתמקצע בכיצד להיות מאמן עם מבנה מטרה ותודעה. הייתה לי חוויה של למידה ויכול להגיד בפה מלא שקיבלתי כלים ודרך כיצד להפוך למאמן. תודה לגומא גבים ולניבה המנחה מופלאה של הקורס.

  הרישום לקורס הזה הוכח כאחת הבחירות הטובות שעשיתי עבור עצמי. קיבלתי ידע רב שיעזור לי הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. הקורס מועבר בצורה נעימה, מאפשרת, תומכת, מהנה ומספקת. ממליצה בחום!

  קורס מדהים של הכשרת מאמני Mental Wellness בהדרכתה של לירון שפירא דרליצ׳מן. היא מדהימה מקצועית עניינית ומלאת רגש, הקורס נפלא מעניין ומוסיף לארגז הכלים לא מעט ולמכללה קסם מיוחד, כולם תמיד מחויכים בסבר פנים יפות. פשוט ת ע נ ו ג אחד גדול. אי השפיות בטרוף החיים כרגע.

  הקורס ערוך באופן מובנה, ברור ומקצועי. ישראל ורשואר מנחה אותו באופן מדוייק, סוחף, מעורר חשיבה ומקצועי, ישראל מצליח לייצר עניין לאורך כל שעות המפגש, ובזום זה בכלל לא פשוט, ישראל קשוב מאוד לתלמידים ומצליח באופן וירטואוזי להפיק למידה משמעותית מכל אחד. תודה רבה

   

  קורס חד פעמי. מדהים מרתק. מלמד .ישראל מורה נדיר ואיש ששווה להכיר לחיים, הקורס נתן לי כלים פרקטיים ומקצועיים לניהול תהליכי גישור באופן מקצועי ובבטחון

  נהניתי מכל רגע! האווירה בקורס היתה מושלמת, וכך גם מהלך ההנחיה והטמעת החומר. האמון והפתיחות היו נוכחים קבועים בכל חלקי הקורס. ישראל בכשרונו ובאישיותו המיוחדים הוביל אותנו צעד אחר צעד, במקצועיות וברגישות. הוא איפשר לטעות, וללמוד את הלקחים, תוך שמירה על הכבוד והביטחון של כל אחד. האמת שקשה לי לבטא במילים את גודל ההערכה שלי, מדובר בהרבה יותר ממה שכתבתי

  קורס מצויין! מרצה ומתרגלים תענוג אמיתי. קורס מקצועי, באווירה מצויינת, כיף אמיתי ותוך כדי זה מקצועי, יעיל בהיבט היומיומי כמו גם בהיבט המקצועי. ממליצה בחום!

  הלמידה המקוונת בקורס הכשרת מאמנים עלתה מעל לציפיות שלי. היו לי חששות כשנרשמתי לקורס שהתפוגגו מיד בשיעור הראשון ומהשיעור השני הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה.

  הלמידה המקוונת היתה מצויינת מבחינת “זמן נטו” ללימודים, החומר הלימודי הועבר מצויין, ברמה הטכנית מיכל שלטה היטב בטכנולוגיה של הזום (כגון חלוקה לחדרים), החומר הונגש היטב.

  נהנתי ולמדתי ממיכל, מחומרי הלמידה ומחברי הקבוצה. תודה על קורס מעשיר וחוויתי. המרצה מיכל זיו מעולה והעבירה את הקורס באופן מרתק תוך מתן כלים והסברים לגישור נכון . התרגולים חיזקו והמחישו את הדילמות ואת הדרך להביא להסכמות.

  מיכל היתה מעולה הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. הקורס היה ברמה גבוהה והועבר בצורה מעניינת מאוד. ניכרת הכנה מוקדמת והשקעה רבה בקורס. למדתי מהקורס ברמת הגישור וברמה האישית.

  סיימתי קורס אימון בהנחיית שרון שהנחתה את הקורס באופן מקצועי ומרתק, הקורס היה מעניין ומשמעותי מאד מאוד עבורי ופתח את הדרך לשימוש בכלי האימון כשיטה נוספת למפגשי הטיפול בקליניקה שלי עם המטופלים

  תודה לך יהודה אטיאס על קורס משמעותי ומרתק, על הנחייה מלאה ידע, משמעות ואפשרות להכנס פנימה אל עולמי האישי והמרתק.

  הקורס ערוך באופן מובנה, ברור ומקצועי. ישראל ורשואר מנחה אותו באופן מדוייק, סוחף, מעורר חשיבה ומקצועי, ישראל מצליח לייצר עניין לאורך כל שעות המפגש, ובזום זה בכלל לא פשוט, ישראל קשוב מאוד לתלמידים ומצליח באופן וירטואוזי להפיק למידה משמעותית מכל אחד. מעבר לכך שהתברכנו במנחה מחונן, התברכנו גם בקבוצה נהדרת והמפגש הדו שבועי היווה חוויה מקצועית, לימודית וחברתית נעימה. תודה רבה

  כל אחד מאיתנו בחר להתחיל את המסע הפרטי שלו, לכל אחד מפה ותרמיל בו הוא נושא את מה שהוא אסף בדרכו עד כה. ובתחילתו של השביל פגשנו אותך, ניצבת כמיגדלור. מחבקת, רגישה, מדוייקת ובדרך ליווית אותנו בדרכנו, הארת כדי שנוכל לחפש בעצמנו את מה שביקשנו לנו. תודה לך דפנה על מסע שליווית אותנו במסע אישי, עמוק ואמיץ וכל אחד בקצב שמתאים לו. סקרנים לכל אשר נפגוש בדרך! בהערכה ואהבה הכשרת מאמנים פברואר 2022

  קורס הגישור עלה על כל הציפיות שלי ועוד. הרבה תובנות שילוו אותי בכל פינה של החיים. נתן טעם להמשיך בלימודים ואולי יום אחד להיות מגשרת. לא בזבזנו רגע ובכל זאת נהניתי מכל רגע. אווירה נעימה. קבוצה מעולה!

  וואוו זה מה שאני מרגישה! אריאל המדהימה ברגישות ותשומת הלב המיוחדת שלה העבירה לנו קורס חוויתי ומעשיר. במטה הקסם שלה אישרה גם חיבור מיוחד בין כל החברים בקבוצה. מרגישה שזכיתי בחברים לחיים ואתם זכיתם במאמנת אחת הטובות אם לא הטובה ביותר!

  סיימתי קורס גישור ומשא ומתן עסקי ואני חייבת לציין שזהו קורס חובה לכל מי שעוסק בענף או מתכוון להכנס לעולם הגישור העיסקי, מייטב המרצים שהעבירו את החומר הנלמד בצורה מקצועית כיאה לגומא גבים יישר כח.

  לימודי NLP בגומא גבים, קורס משנה חיים.

  מה זה NLP? ראשי התיבות של NLP פירושם Neuro-linguistic programming או בתרגום “תכנות לשוני-עצבי”. זוהי שיטה שפותחה על ידי דוקטור בשם ריצ’ארד בנדלר ופרופסור בשם ג’ון גרינדר. בשיטה זו ניתן לעבוד על יצירת השפעה ושינוי מחשבתי, רגשי והתנהגותי באמצעות מגוון טכניקות ומיומנויות. העבודה של ה  NLPנעשית במטרה לשנות את ההתניות המפעילות אותנו על ידי שינוי דפוסים אוטומטים והרגלים.

  מהם לימודי NLP? לימודי  NLP מאפשרים ללמוד את השיטה הייחודית ולהתנסות בה באופן חוויתי. קורס  NLP ילמד אתכם לעשות שימוש במוח ויאפשר התגברות על חסמים אישיים ,שיפור מיומנויות תקשורת והפעלת מודלים של השפעה גם על הסביבה.

  האם ניתן לעבור שינוי מחשבתי באמצעות לימודי NLP? כמובן. לימודי NLP מהווים בסיס לאפשרות ביצוע שינויים והבנת הפעילות של התת מודע. בקורס NLP כל תלמיד ילמד כיצד להפעיל שינוי בתוכנה של המוח. באמצעות לימודי NLP יתאפשר לתלמיד ללמוד כיצד ליצור חיבור עם אנשים מהסביבה דרך קריאת התת מודע שלהם ולמידת כלים שיאפשרו שינוי בדפוסי חשיבה.

  למי מתאימים לימודי NLP? קורס NLP מתאים עבור כל מי שיש לו מוטיבציה גבוהה להתפתחות והעצמה אישית ומקצועית ומרגיש שהוא מחויב לעצמו לביצוע שינוי מחשבתי. לימודי הNLP מתאימים בייחוד לעוסקים במקצועות הטיפול, לעצמאיים ומנהלים המעוניינים לקבל כלים פרקטיים ולקפוץ מדרגה בחייהם. בקורס NLP יוענק לתלמידיו כלים ושיטות מגוונים באמצעותם יוכלו לבנות מתודולוגיות להצלחה ושינוי בתחומי ואתגרי החיים השונים.

  למה כדאי ללמוד קורס NLP בגומא גבים? ייחודיותו של קורס NLP בגומא גבים מתבטאת במרחב הלימודים המאפשר, אותו מוביל מנחה הקורס- עופר ערד, מאסטר טריינר NLP, מומחה בינלאומי בעל התואר הגבוהה ביותר בתחום. עופר הוא מראשוני רופאי ה NLP בישראל, הוא בעל MA  בפסיכולוגיה ומוותיקי המנחים בישראל, הוא מסטר טריינר עם הסמכה בינלאומית. כישורי הלימוד של עופר יוצאי דופן ומאפשרים חווית לימוד משמעותית ומעשירה בזכות הניסיון הרב שיש לו בתחום.

  האם ניתן ללמוד לימודי NLP מאסטר? כמובן. בוגרי קורס NLP בגומא גבים או כאלה שסיימו קורס NLP בבתי ספר בעל הכרה מוסמכת יוכלו להמשיך ללמוד קורס NLP מאסטר בגומא גבים. בכדי לקבל פרטים על מועד פתיחת קורסים ללימודי NLP מאסטר תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם בדף זה ויועצי הלימודים שלנו יפנו אליכם. 

  קורסים במכללה
  דילוג לתוכן