דלג לתוכן דלג לפוטר

לומדים גישור – הכשרה מקצועית והתפתחות אישית

קורסי גישור במכללת גומא גבים

קורסי גישור והתמחויות מקצועיות בפריסה ארצית או לימודים מקוונים

מגוון קורסי גישור והתמחויות בגישור במכללת גומא גבים המובילה בתחום הגישור מאז 1997. אנו מאמינים שהבסיס להצלחה הוא פיתוח מערכות יחסים בין אדם לעצמו ובין אדם לסביבתו, לדעת לנהל קונפליקטים באופן מיטבי לנהל דיאלוג ומשא ומתן מיטבי.
כל מסלולי הלימוד שלנו בגישור מבוססים על ערכים אלו ואנו מציעים תוכניות לימוד מקצועיות ופרקטיות ומובילים את ההכשרה בתחום הגישור בישראל. הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית, בשתי שפות (עברית וערבית) ומועברים על ידי צוות מנחים מהטובים בתחום בישראל.

קורס פרקטיקום בגישור

התנסות מעשית להכשרה ולעבודה עם בתי המשפט
16 מפגשים 106 שעות אקדמיות- 5 למפגש השתתפות בתוכנית התנסות מודרכת בגישור למידע והרשמה >

השינוי שלך מתחיל כאן!

נשמח לייעץ, רק צריך למלא פרטים.  אנחנו מבטיחים לכם.

  למידה בקצב שלכם ובקבוצות קטנות

  לומדים מהטובים ביותר

  אפשרות למסולי המשך והתמחויות בגישור

  תעודת הסמכה מוכרת

  מכשירים מגשרים מ 1996

  קהילה ארצית מקצועית של מגשרים

  מערכת דיגיטלית מתקדמת

  מודל ייחודי מובנה

  לומדים בקצב שלכם

  לומדים מהטובים ביותר

  מסלולי המשך והתמחויות

  תעודת הסמכה מוכרת

  מעל 25 שנה של מקצועיות

  קהילות מקצועיות

  מערכת דיגיטלית מתקדמת

  מודל ייחודי מובנה

  גישור היא שפה

  לימודי גישור והתמחויות בגישור - בגומא גבים

  גישור היא שפה בה ניתן ללמוד איך לנהל קונפליקטים באופן מיטבי, לקיים משא ומתן משתף, לנהל דיאלוג מכבד תוך התבוננות על ערכים, צרכים ואינטרסים של כל הצדדים. לימודי גישור כרכישת שפה פרקטית ומקדמת, להקשבה והתנהלות ביומיום או כמקצוע כשליחות.

  קורס מומלץ לכל אדם באשר הוא, עצמאי, מנהל, מטפל, איש חינוך או כל מי שעובד עם אנשים ורוצה לשפר את השיח והמטרות. לימודי גישור ישפרו את היכולות להבנת סיטואציות מורכבות בכל תחומי החיים.

  נגן וידאו

  תוכניות העשרה

  מפגשים מקצועיים

  סדנאות שיווק ומיתוג אישי

  תוכניות העשרה

  תוכניות העשרה

  פרסום באינדקס

  קבוצות ווטסאפ ופייסבוק

  כנסים מקצועיים

  בוגרים ממליצים

  חנן היקר, כולי תקווה ותפילה שאזכה להפנים וליישם את כל מה שאנחנו לומדים איתך בקורס גישור וברור לי שהעוצמה שזה “מכה” בי (ואולי בעוד כמה מהקבוצה..) קשורה בקשר ישיר אליך ולאופן שבו אתה מעביר את הקורס. אשרינו שזכינו, תודה חנן

  השיעורים בקורס גישור הם פשוט תענוג צרוף! כל כך מחכימים ומוטמעים! השיעורים מתובלים בהומור, חוש משחק מפותח והרבה פלפל, בדיוק כמו שאני אוהבת, צורת ההנחיה שלך מלאת חיים, מקצועית ומעל הכל, מעוררת מחשבה גם הרבה אחרי השיעור…

  קורס מצוין יעיל ומצמיח לכל אחד ובוודאי למי שביום יום עוסק בתחומים הזוקקים ניהול מערכות יחסים ורוצה להרחיב את ארגז הכלים. כמובן, בנוסף, מי שרואה את עצמו מגשר ניתנת כאן הזדמנות ונקודת פתיחה טובה מאוד. הקורס מספק תוכנית מעשית תהליכית ברורה ובנויה היטב בהדרגתיות נכונה. תודה לגולן ברק

  דפנה מנחה נפלאה. הנחתה את התכנית בקורס אימון במקצועיות ורגישות. השרתה אווירת נינוחות. חוויה ריגשית ולימודית חזקה ומעניינת , המון חומר למחשבה לאיך לעשות את הדברים.

  הגעתי לקורס של גומא גבים, בהנחה שאני יודע פחות או יותר לגשר וחיפשתי רק כלים וידע מקצועי, כדי לעשות סדר בדברים. למעשה, גיליתי עולם שלם וחדש, קיבלתי תפיסה שונה לגמרי על הליך הגישור, יחד עם כלים רבים ופרקטיים. מרצה הקורס ישראל ורשואר היה פשוט מדהים, הוא לא לימד אותנו חומר על גישור, אלא העלה אותנו על מסלול המגשר, צעד אחר צעד, הטמיע בנו את החומר באופנים מגוונים ומהנים, ובעיקר הראה לנו דוגמה אישית של מגשר מאפשר ונותן אמון

  אני אמיר איש חינוך מזה 22 שנה מלווה הורים וילדים בצמיחתם. נרשמתי ללימודי אימון בגומא גבים להתמקצע בכיצד להיות מאמן עם מבנה מטרה ותודעה. הייתה לי חוויה של למידה ויכול להגיד בפה מלא שקיבלתי כלים ודרך כיצד להפוך למאמן. תודה לגומא גבים ולניבה המנחה מופלאה של הקורס.

  הרישום לקורס הזה הוכח כאחת הבחירות הטובות שעשיתי עבור עצמי. קיבלתי ידע רב שיעזור לי הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. הקורס מועבר בצורה נעימה, מאפשרת, תומכת, מהנה ומספקת. ממליצה בחום!

  קורס מדהים של הכשרת מאמני Mental Wellness בהדרכתה של לירון שפירא דרליצ׳מן. היא מדהימה מקצועית עניינית ומלאת רגש, הקורס נפלא מעניין ומוסיף לארגז הכלים לא מעט ולמכללה קסם מיוחד, כולם תמיד מחויכים בסבר פנים יפות. פשוט ת ע נ ו ג אחד גדול. אי השפיות בטרוף החיים כרגע.

  הקורס ערוך באופן מובנה, ברור ומקצועי. ישראל ורשואר מנחה אותו באופן מדוייק, סוחף, מעורר חשיבה ומקצועי, ישראל מצליח לייצר עניין לאורך כל שעות המפגש, ובזום זה בכלל לא פשוט, ישראל קשוב מאוד לתלמידים ומצליח באופן וירטואוזי להפיק למידה משמעותית מכל אחד. תודה רבה

   

  קורס חד פעמי. מדהים מרתק. מלמד .ישראל מורה נדיר ואיש ששווה להכיר לחיים, הקורס נתן לי כלים פרקטיים ומקצועיים לניהול תהליכי גישור באופן מקצועי ובבטחון

  נהניתי מכל רגע! האווירה בקורס היתה מושלמת, וכך גם מהלך ההנחיה והטמעת החומר. האמון והפתיחות היו נוכחים קבועים בכל חלקי הקורס. ישראל בכשרונו ובאישיותו המיוחדים הוביל אותנו צעד אחר צעד, במקצועיות וברגישות. הוא איפשר לטעות, וללמוד את הלקחים, תוך שמירה על הכבוד והביטחון של כל אחד. האמת שקשה לי לבטא במילים את גודל ההערכה שלי, מדובר בהרבה יותר ממה שכתבתי

  קורס מצויין! מרצה ומתרגלים תענוג אמיתי. קורס מקצועי, באווירה מצויינת, כיף אמיתי ותוך כדי זה מקצועי, יעיל בהיבט היומיומי כמו גם בהיבט המקצועי. ממליצה בחום!

  הלמידה המקוונת בקורס הכשרת מאמנים עלתה מעל לציפיות שלי. היו לי חששות כשנרשמתי לקורס שהתפוגגו מיד בשיעור הראשון ומהשיעור השני הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה.

  הלמידה המקוונת היתה מצויינת מבחינת “זמן נטו” ללימודים, החומר הלימודי הועבר מצויין, ברמה הטכנית מיכל שלטה היטב בטכנולוגיה של הזום (כגון חלוקה לחדרים), החומר הונגש היטב.

  נהנתי ולמדתי ממיכל, מחומרי הלמידה ומחברי הקבוצה. תודה על קורס מעשיר וחוויתי. המרצה מיכל זיו מעולה והעבירה את הקורס באופן מרתק תוך מתן כלים והסברים לגישור נכון . התרגולים חיזקו והמחישו את הדילמות ואת הדרך להביא להסכמות.

  מיכל היתה מעולה הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. הקורס היה ברמה גבוהה והועבר בצורה מעניינת מאוד. ניכרת הכנה מוקדמת והשקעה רבה בקורס. למדתי מהקורס ברמת הגישור וברמה האישית.

  סיימתי קורס אימון בהנחיית שרון שהנחתה את הקורס באופן מקצועי ומרתק, הקורס היה מעניין ומשמעותי מאד מאוד עבורי ופתח את הדרך לשימוש בכלי האימון כשיטה נוספת למפגשי הטיפול בקליניקה שלי עם המטופלים

  תודה לך יהודה אטיאס על קורס משמעותי ומרתק, על הנחייה מלאה ידע, משמעות ואפשרות להכנס פנימה אל עולמי האישי והמרתק.

  הקורס ערוך באופן מובנה, ברור ומקצועי. ישראל ורשואר מנחה אותו באופן מדוייק, סוחף, מעורר חשיבה ומקצועי, ישראל מצליח לייצר עניין לאורך כל שעות המפגש, ובזום זה בכלל לא פשוט, ישראל קשוב מאוד לתלמידים ומצליח באופן וירטואוזי להפיק למידה משמעותית מכל אחד. מעבר לכך שהתברכנו במנחה מחונן, התברכנו גם בקבוצה נהדרת והמפגש הדו שבועי היווה חוויה מקצועית, לימודית וחברתית נעימה. תודה רבה

  כל אחד מאיתנו בחר להתחיל את המסע הפרטי שלו, לכל אחד מפה ותרמיל בו הוא נושא את מה שהוא אסף בדרכו עד כה. ובתחילתו של השביל פגשנו אותך, ניצבת כמיגדלור. מחבקת, רגישה, מדוייקת ובדרך ליווית אותנו בדרכנו, הארת כדי שנוכל לחפש בעצמנו את מה שביקשנו לנו. תודה לך דפנה על מסע שליווית אותנו במסע אישי, עמוק ואמיץ וכל אחד בקצב שמתאים לו. סקרנים לכל אשר נפגוש בדרך! בהערכה ואהבה הכשרת מאמנים פברואר 2022

  קורס הגישור עלה על כל הציפיות שלי ועוד. הרבה תובנות שילוו אותי בכל פינה של החיים. נתן טעם להמשיך בלימודים ואולי יום אחד להיות מגשרת. לא בזבזנו רגע ובכל זאת נהניתי מכל רגע. אווירה נעימה. קבוצה מעולה!

  וואוו זה מה שאני מרגישה! אריאל המדהימה ברגישות ותשומת הלב המיוחדת שלה העבירה לנו קורס חוויתי ומעשיר. במטה הקסם שלה אישרה גם חיבור מיוחד בין כל החברים בקבוצה. מרגישה שזכיתי בחברים לחיים ואתם זכיתם במאמנת אחת הטובות אם לא הטובה ביותר!

  סיימתי קורס גישור ומשא ומתן עסקי ואני חייבת לציין שזהו קורס חובה לכל מי שעוסק בענף או מתכוון להכנס לעולם הגישור העיסקי, מייטב המרצים שהעבירו את החומר הנלמד בצורה מקצועית כיאה לגומא גבים יישר כח.

  ללמוד גישור, ללמוד שפה שיכולה לשנות את השיח

  מה זה בכלל גישור? גישור הוא שיטה ליישוב סכסוכים באמצעותה גורם אובייקטיבי וניטרלי מסייע לשני צדדים הנמצאים בסכסוך להגיע לידי הסכמה ביניהם. באמצעות הגישור ניתן להגיע לפתרון ופשרה גם ללא הליך משפטי. אותו גורם מסייע לשני הצדדים אף ליצור הסכם בנושא שבו יש להם אינטרס משותף בצד אי ההסכמות.

  מהם לימודי גישור? קורס גישור מקנה את ההזדמנות הייחודית להיכנס אל עולם הגישור עבור מי שמעוניין להתחיל את דרכו המקצועית כמגשר. בלימודי גישור מוענקים לתלמיד כלים פרקטיים להתמודדות נכונה וטובה יותר עם קונפליקטים, שיפור התקשורת הבינאישית, ניהול יעיל של משא ומתן ושיפור ממשקי עבודה עם לקוחות, עובדים ועוד.

  מה מקנה תעודת לימודי הגישור? קורס גישור מקצועי מקנה לתלמיד תעודת “קורס גישור מקצועי” מטעם קבוצת גומא גבים באמצעותה ניתן לעסוק בגישור בארגונים ובאופן פרטי. על מנת לקבל הסמכה כמגשר מקצועי מוכר מטעם בתי המשפט יש לעבור התמחויות בהמשך לקורס המקצועי בתחום גישור משפחה/ גישור עסקי.

  האם לימודי גישור בגומא גבים מוכרים? לימודי גישור מטעם קבוצת גומא גבים מוכרים על ידי ועדת גדות (לשעבר). ועדה זו מסייעת לבתי משפט בנושא הגישור ולכן קורס גישור מתנהל תחת הקפדה יתרה של תקנות ועדת גדות.

  באילו שיטות לימוד משתמשים בקורס גישור? לימודי גישור בנויים על פי כמה מישורים, תוך שימוש בטכניקות רבות. לימודי גישור בשילוב דיון ושיח, לימודי גישור בהרצאה תיאורטית, שילוב של תרגול והדגמה תוך משחקי תפקידים בלימודי גישור. .

  בנוסף, ניתן ליווי מקצועי צמוד לכלל התלמידים לאורך תקופת הסטאז’. לימודי הגישור מועברים בצורה חווייתית המאפשרת להפנים וליישם את החומר הנלמד במלואו תוך הבנה עמוקה של תהליכי הגישור.

   

  למה ללמוד לימודי גישור בגומא גבים? לקבוצת גומא גבים קיים וותק מקצועי של מעל 25 שנה בתחום לימודי הגישור. קורס גישור בגומא גבים מועבר על ידי צוות מרצים מהשורה הראשונה של המגשרים בישראל המשלבים התנסות אישית והדגמות. לגומא גבים ישנם מעל K122 בוגרים אשר ברובם משתייכים לקהילת המגשרים בארץ המקנה להם אפשרויות לייעוץ, תמיכה, ליווי והמשך התפתחות בתחום. זהו הקורס המורחב ביותר בישראל הבנוי מ-80 שעות לימוד.

  האם ניתן ללמוד פרקטיקום בגישור בגומא גבים? קבוצת גומא גבים ממוקמת בין המקומות המובילים בישראל בהם ניתן ללמוד פרקטיקום. לימודי גישור מאפשרים לימודי התנסות מעשית ומאפשרים לבוגר הלימודים להשתייך לרשימת המגשרים מטעם בתי המשפט.

  מה ניתן להמשיך ללמוד בסיום קורס גישור? באפשרות בוגר הלימודים ללמוד ולהתפתח במגוון מסלולים מקצועיים להכשרת התמחות בתחום שירצו להתמקצע: גישור ארגוני, גישור במערכת החינוך, לימודי גישור משא ומתן עסקי, סדנה לכתיבת הסכמי גישור, גישור משפחה לגירושין, לימודי גישור וייעוץ זוגי וקורס פרקטיקום.

  קורסים במכללה
  דילוג לתוכן