דלג לתוכן דלג לפוטר

הכשרת מאמנים והתמחויות באימון

המכללה להכשרת מאמנים

קורסי הכשרת מאמנים והתמחויות באימון, לימודים בפריסה ארצית, בשתי שפות!

מכללת גומא גבים פעילה מאז 1997 ומובילה בתחום הכשרת מאמנים אישיים (לימודי קואצ’ינג). אנו מציעים מסלולי לימוד מקצועיים ופרקטיים המשלבים תהליכים אישיים והתנסות. קורסי הכשרת מאמנים אישיים בגומא גבים מוכרים על ידי לשכת המאמנים של ישראל ובסיום הלימודים ניתן להמשיך ללימודי התמחות והעמקה במגוון תחומים: תחום המשפחה – הדרכת הורים, ייעוץ זוגי, אימון לחיים מיטביים Mental Wellness, אימון קבוצות והנחייה, השתלמות בשיטת 12 הצעדים, אימון ילדים ונוער המתמודדים עם הפרעות קשב וריכוז, NLP והנחיית קבוצות. בוגרי הקורסים יוכלו להצטרף לקהילה מקצועית ארצית שמעניקה תמיכה והעשרה אישית ומקצועית, ליווי, הדרכות ומפגשים מקצועיים.

הקורסים יתקיימו בפריסה ארצית: הכשרת מאמנים בחיפה, הכשרת מאמנים במרכז הארץ-בכפר הירוק, הכשרת מאמנים ברחובות או לימודים בזום.

קורס הנחיית קבוצות בשילוב פסיכודרמה

התוכנית להכשרת מנחי קבוצות בשילוב פסיכודרמה והעשרה רב תחומית
24 מפגשים 160 שעות אקדמיות - 5 שעות למפגש בוגר.ת התוכנית להכשרת מנחי קבוצות בשילוב פסיכודרמה והעשרה רב תחומית למידע והרשמה >

השינוי שלך מתחיל כאן!

נשמח לייעץ, רק צריך למלא פרטים.  אנחנו מבטיחים לכם.

  לומדים בקצב שלכם

  מוכרים ע"י לשכת המאמנים של ישראל

  לומדים מהטובים ביותר

  אפשרות למסלולי המשך והתמחויות

  מעל 25 שנה של מקצועיות

  קהילת מאמנים ומטפלים מקצועית ותומכת

  מערכת דיגיטלית מתקדמת

  מודל אימון ייחודי ומובנה

  לומדים בקצב שלכם

  לומדים מהטובים ביותר

  מסלולי המשך והתמחויות

  הסמכה של לשכת המאמנים בישראל

  מעל 25 שנה של מקצועיות

  קהילה מקצעוית של מאמנים ומטפלים

  מערכת דיגיטלית מתקדמת

  מודל אימון ייחודי מובנה

  לעשות שינוי? מתחילים מכאן

  לימודי אימון אישי, כדי להתחיל את השינוי

  אנשים שרוצים לעשות שינוי, אבל פוחדים.
  אנשים שרוצים להתחיל משהו חדש, אבל לא יודעים איך.

  אם אתם רוצים להיות אלה שמלווים אנשים בתהליכי שינוי, ללמוד את הכלים ולשפר את המיומנויות האישיות והמקצועיות כדי לצאת ממצבי “תסכול” או “תקיעות”, לעזור לאנשים לזהות ולדייק את הפער בין המצוי לרצוי ולבנות תוכנית עבודה פרקטית ומעצימה – לשינוי!

  נגן וידאו

  תוכניות העשרה

  מפגשים מקצועיים

  סדנאות שיווק ומיתוג אישי

  תוכניות העשרה

  תוכניות העשרה

  פרסום באינדקס

  קבוצות ווטסאפ ופייסבוק

  כנסים מקצועיים

  בוגרים ממליצים

  חנן היקר, כולי תקווה ותפילה שאזכה להפנים וליישם את כל מה שאנחנו לומדים איתך בקורס גישור וברור לי שהעוצמה שזה “מכה” בי (ואולי בעוד כמה מהקבוצה..) קשורה בקשר ישיר אליך ולאופן שבו אתה מעביר את הקורס. אשרינו שזכינו, תודה חנן

  השיעורים בקורס גישור הם פשוט תענוג צרוף! כל כך מחכימים ומוטמעים! השיעורים מתובלים בהומור, חוש משחק מפותח והרבה פלפל, בדיוק כמו שאני אוהבת, צורת ההנחיה שלך מלאת חיים, מקצועית ומעל הכל, מעוררת מחשבה גם הרבה אחרי השיעור…

  קורס מצוין יעיל ומצמיח לכל אחד ובוודאי למי שביום יום עוסק בתחומים הזוקקים ניהול מערכות יחסים ורוצה להרחיב את ארגז הכלים. כמובן, בנוסף, מי שרואה את עצמו מגשר ניתנת כאן הזדמנות ונקודת פתיחה טובה מאוד. הקורס מספק תוכנית מעשית תהליכית ברורה ובנויה היטב בהדרגתיות נכונה. תודה לגולן ברק

  דפנה מנחה נפלאה. הנחתה את התכנית בקורס אימון במקצועיות ורגישות. השרתה אווירת נינוחות. חוויה ריגשית ולימודית חזקה ומעניינת , המון חומר למחשבה לאיך לעשות את הדברים.

  הגעתי לקורס של גומא גבים, בהנחה שאני יודע פחות או יותר לגשר וחיפשתי רק כלים וידע מקצועי, כדי לעשות סדר בדברים. למעשה, גיליתי עולם שלם וחדש, קיבלתי תפיסה שונה לגמרי על הליך הגישור, יחד עם כלים רבים ופרקטיים. מרצה הקורס ישראל ורשואר היה פשוט מדהים, הוא לא לימד אותנו חומר על גישור, אלא העלה אותנו על מסלול המגשר, צעד אחר צעד, הטמיע בנו את החומר באופנים מגוונים ומהנים, ובעיקר הראה לנו דוגמה אישית של מגשר מאפשר ונותן אמון

  אני אמיר איש חינוך מזה 22 שנה מלווה הורים וילדים בצמיחתם. נרשמתי ללימודי אימון בגומא גבים להתמקצע בכיצד להיות מאמן עם מבנה מטרה ותודעה. הייתה לי חוויה של למידה ויכול להגיד בפה מלא שקיבלתי כלים ודרך כיצד להפוך למאמן. תודה לגומא גבים ולניבה המנחה מופלאה של הקורס.

  הרישום לקורס הזה הוכח כאחת הבחירות הטובות שעשיתי עבור עצמי. קיבלתי ידע רב שיעזור לי הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. הקורס מועבר בצורה נעימה, מאפשרת, תומכת, מהנה ומספקת. ממליצה בחום!

  קורס מדהים של הכשרת מאמני Mental Wellness בהדרכתה של לירון שפירא דרליצ׳מן. היא מדהימה מקצועית עניינית ומלאת רגש, הקורס נפלא מעניין ומוסיף לארגז הכלים לא מעט ולמכללה קסם מיוחד, כולם תמיד מחויכים בסבר פנים יפות. פשוט ת ע נ ו ג אחד גדול. אי השפיות בטרוף החיים כרגע.

  הקורס ערוך באופן מובנה, ברור ומקצועי. ישראל ורשואר מנחה אותו באופן מדוייק, סוחף, מעורר חשיבה ומקצועי, ישראל מצליח לייצר עניין לאורך כל שעות המפגש, ובזום זה בכלל לא פשוט, ישראל קשוב מאוד לתלמידים ומצליח באופן וירטואוזי להפיק למידה משמעותית מכל אחד. תודה רבה

   

  קורס חד פעמי. מדהים מרתק. מלמד .ישראל מורה נדיר ואיש ששווה להכיר לחיים, הקורס נתן לי כלים פרקטיים ומקצועיים לניהול תהליכי גישור באופן מקצועי ובבטחון

  נהניתי מכל רגע! האווירה בקורס היתה מושלמת, וכך גם מהלך ההנחיה והטמעת החומר. האמון והפתיחות היו נוכחים קבועים בכל חלקי הקורס. ישראל בכשרונו ובאישיותו המיוחדים הוביל אותנו צעד אחר צעד, במקצועיות וברגישות. הוא איפשר לטעות, וללמוד את הלקחים, תוך שמירה על הכבוד והביטחון של כל אחד. האמת שקשה לי לבטא במילים את גודל ההערכה שלי, מדובר בהרבה יותר ממה שכתבתי

  קורס מצויין! מרצה ומתרגלים תענוג אמיתי. קורס מקצועי, באווירה מצויינת, כיף אמיתי ותוך כדי זה מקצועי, יעיל בהיבט היומיומי כמו גם בהיבט המקצועי. ממליצה בחום!

  הלמידה המקוונת בקורס הכשרת מאמנים עלתה מעל לציפיות שלי. היו לי חששות כשנרשמתי לקורס שהתפוגגו מיד בשיעור הראשון ומהשיעור השני הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה.

  הלמידה המקוונת היתה מצויינת מבחינת “זמן נטו” ללימודים, החומר הלימודי הועבר מצויין, ברמה הטכנית מיכל שלטה היטב בטכנולוגיה של הזום (כגון חלוקה לחדרים), החומר הונגש היטב.

  נהנתי ולמדתי ממיכל, מחומרי הלמידה ומחברי הקבוצה. תודה על קורס מעשיר וחוויתי. המרצה מיכל זיו מעולה והעבירה את הקורס באופן מרתק תוך מתן כלים והסברים לגישור נכון . התרגולים חיזקו והמחישו את הדילמות ואת הדרך להביא להסכמות.

  מיכל היתה מעולה הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. הקורס היה ברמה גבוהה והועבר בצורה מעניינת מאוד. ניכרת הכנה מוקדמת והשקעה רבה בקורס. למדתי מהקורס ברמת הגישור וברמה האישית.

  סיימתי קורס אימון בהנחיית שרון שהנחתה את הקורס באופן מקצועי ומרתק, הקורס היה מעניין ומשמעותי מאד מאוד עבורי ופתח את הדרך לשימוש בכלי האימון כשיטה נוספת למפגשי הטיפול בקליניקה שלי עם המטופלים

  תודה לך יהודה אטיאס על קורס משמעותי ומרתק, על הנחייה מלאה ידע, משמעות ואפשרות להכנס פנימה אל עולמי האישי והמרתק.

  הקורס ערוך באופן מובנה, ברור ומקצועי. ישראל ורשואר מנחה אותו באופן מדוייק, סוחף, מעורר חשיבה ומקצועי, ישראל מצליח לייצר עניין לאורך כל שעות המפגש, ובזום זה בכלל לא פשוט, ישראל קשוב מאוד לתלמידים ומצליח באופן וירטואוזי להפיק למידה משמעותית מכל אחד. מעבר לכך שהתברכנו במנחה מחונן, התברכנו גם בקבוצה נהדרת והמפגש הדו שבועי היווה חוויה מקצועית, לימודית וחברתית נעימה. תודה רבה

  כל אחד מאיתנו בחר להתחיל את המסע הפרטי שלו, לכל אחד מפה ותרמיל בו הוא נושא את מה שהוא אסף בדרכו עד כה. ובתחילתו של השביל פגשנו אותך, ניצבת כמיגדלור. מחבקת, רגישה, מדוייקת ובדרך ליווית אותנו בדרכנו, הארת כדי שנוכל לחפש בעצמנו את מה שביקשנו לנו. תודה לך דפנה על מסע שליווית אותנו במסע אישי, עמוק ואמיץ וכל אחד בקצב שמתאים לו. סקרנים לכל אשר נפגוש בדרך! בהערכה ואהבה הכשרת מאמנים פברואר 2022

  קורס הגישור עלה על כל הציפיות שלי ועוד. הרבה תובנות שילוו אותי בכל פינה של החיים. נתן טעם להמשיך בלימודים ואולי יום אחד להיות מגשרת. לא בזבזנו רגע ובכל זאת נהניתי מכל רגע. אווירה נעימה. קבוצה מעולה!

  וואוו זה מה שאני מרגישה! אריאל המדהימה ברגישות ותשומת הלב המיוחדת שלה העבירה לנו קורס חוויתי ומעשיר. במטה הקסם שלה אישרה גם חיבור מיוחד בין כל החברים בקבוצה. מרגישה שזכיתי בחברים לחיים ואתם זכיתם במאמנת אחת הטובות אם לא הטובה ביותר!

  סיימתי קורס גישור ומשא ומתן עסקי ואני חייבת לציין שזהו קורס חובה לכל מי שעוסק בענף או מתכוון להכנס לעולם הגישור העיסקי, מייטב המרצים שהעבירו את החומר הנלמד בצורה מקצועית כיאה לגומא גבים יישר כח.

  להיות מאמן אישי, זו אחריות.

  מהו תהליך האימון האישי? אימון אישי הוא תהליך המסייע לאנשים להציב לעצמם מטרות ולהשיגן, לשמר את המוטיבציה האישית ולהצליח להתגבר על מכשולים. המטרה המרכזית בתהליך זה הוא שהמתאמן ירכוש כלים משמעותיים הנחוצים להשגת המטרות הרצויות ויגביר את ביטחונו העצמי ביכולתו להגשימן. תהליך האימון האישי מועבר על ידי מאמן אישי, קואצ’ר.

  מהם לימודי הקוא’צינג ומהם נותנים? קורס אימון אישי הוא קורס משמעותי בו ניתן לייצר שינוי מהותי בחיים, להוביל ולהשפיע על אחרים. קורס קואצ’ינג מקנה שדרוג ושיפור של מיומנויות תקשורת בינאישית בהן ניתן להשתמש ליצירת תקשורת אפקטיבית יותר עם הסביבה. בסיום קורס קואצ’ינג תהייה לתלמיד היכולת לעסוק במקצוע האימון ולהשתמש במודל הפרקטי שנלמד.

  מה זה בכלל להיות קואצ’ר? התלמיד אשר יוכשר להיות מאמן אישי יוכל ללוות אנשים בתהליכי שינוי, להיות שם עבורם בצמתים שונים בחייהם, ללוות ולהכווין להצלחות רבות. לימודי קואצ’ינג הם לימודים מרתקים שבהם התלמיד עובר תהליך אישי על ידי הקבוצה והכוונה של מנחה הקורס.

  למה ללמוד קורס אימון אישי בגומא גבים? קבוצת גומא גבים היא מחלוצות לימוד מקצוע האימון האישי בישראל. גומא גבים מעבירה את לימודי האימון האישי כבר מעל ל-25 שנה. בלעדי לגומא גבים- מערכת דיגיטלית “מערכת הקוואסט” שתלווה אותך לאורך כל קורס האימון האישי. זוהי מערכת אינטרנטית ידידותית המאפשרת שירותים רבים מקצועיים דיגיטליים לדוגמא- סרטוני וידיאו עם תקצירי השיעורים, מצגות, העשרת הידע המקצועי ועוד. קורס אימון אישי מומלץ!

  מה הייחודיות של לימודי אימון אישי בגומא גבים ? זהו בית הספר המקצועי והוותיק ביותר בישראל ללימודי אימון וגישור, בו נמצאים המנחים המקצועיים ביותר בישראל. בגומא גבים ניתן מסלול לימודים מעמיק המשלב למידת מודל אימון פרקטי וייחודי. לימודי אימון אישי מוכרים בלשכת המאמנים של ישראל והיחידים שמקנים ליווי מלא ומקצועי במהלך שלב הסטאז’ של הלימודים.

   

  מהן שיטות הלימוד בקורס אימון אישי? קורס קואצ’ינג בנוי בצורה כזו שבה התלמיד חווה ומיישם את הכלים האימוניים על עצמו. בקורס מתאפשרת למידה חווייתית ועוצמתית במגוון מישורים: שילוב הרצאות פרונטליות, תרגילים ומשחקי תפקידים, שיח קבוצתי, סימולציות ואימונים חיים.

   

  מהן אפשרויות להמשך הלימודים סיום קורס אימון אישי? בסיום הלימודים לבוגר הלימודים ישנה אפשרות להשתלב בקהילת המאמנים בארץ המעניקה תמיכה מקצועית, הרצאות, נטוורקינג וליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך. בוגר הלימודים יוכל להתמחות במגוון אפשרויות שירצה להתמקצע: אימון לאורח חיים בריא (מנטל וולנס), התמחות באימון ילדים ונוער עם הפרעות קשב וריכוז, אימון קבוצתי, התמחות בשיטת 12 הצעדים, קורסי משפחה, הדרכת הורים, ייעוץ זוגי ועוד.

   

  קורסים במכללה
  דילוג לתוכן