דלג לתוכן דלג לפוטר
“אם ישנה תגובה, שניהם עוברים תהליך של השתנות”
קרל גוסטב יונג

קורס אימון אישי – הכשרת מאמנים אישיים

הכשרת מאמנים אישיים בשיטה המשלבת – הכשרה מעשית לתהליכי שינוי

 

הזמן הנכון לרכוש מקצוע מתגמל ומשמעותי לחיים!
אם אתם אנשים של אנשים ותמיד פונים אליכם כדי להתייעץ ולשמוע את דעתכם, הקורס הזה הוא בדיוק בשבילכם!
קורס הכשרת מאמנים בשיטה המשלבת.
תחום מבוקש בו תוכלו ללוות אנשים בתהליכי שינוי, לצאת לעצמאות כלכלית ולעבוד במקביל לקריירה הנוכחית.

 

מסלול הכשרת המאמנים (קואצ’ינג) מהווה תהליך עוצמתי בו ניתנת לך האפשרות להתמקצע בתחום חדש, מרתק ומבוקש. במהלך הקורס נחשף לעולם האימון האישי, נלמד את הרציונל המוביל אותו, נבין לעומק את העקרונות ואת תפיסת העולם עליה הוא בנוי.

הלימודים במסלול הכשרת מאמנים מועברים בשיטה המשלבת, שיטה המבוססת על מודל ייחודי שפותח על ידנו, המדגישה את העקרונות עליהם מבוססת שיטת האימון – עצמה, הקשבה, הבנה של כוחות מניעים ומעכבים בחיים, ניהול עצמי, חוזקות ודפוסי חשיבה מודעים או כאלה שמאוחסנים בתת מודע. בקורס אימון אישי נכיר את כולם לעומק ונלמד את המודל האימוני ליצירת השפעה ושינוי.

בתהליך האימון נציב מטרות כדי לצאת ממצבי “תסכול” או “תקיעות”, נזהה את הפער בין המצוי לרצוי ונבנה תוכנית עבודה פרקטית ומעצימה – לשינוי!

מסלול הכשרת מאמנים מעניק אינסוף אפשרויות לצמיחה ומימוש עצמי

קורס אימון אישי – הכשרה מרתקת ופרקטית בעזרתה תוכלו להוביל ולהשפיע על חייכם ועל חייהם של אנשים.

הקהילה מספקת למגשר את כל הכלים להצלחה מקצועית:

 • קורס מקצועי ופרקטי עם מודל עבודה מובנה וייחודי שפותח על ידנו, בעזרתו תוכלו לאמן במקצועיות ובביטחון בסיום הלימודים
 • תהליך עוצמתי שיאפשר לך לעשות שינוי אמיתי בחייך ולהשפיע על חייהם של אחרים ועל הסביבה
 • קבלת כלים אימוניים בתוספת כלים גישוריים ופרקטיים לניהול והתנהלות בחיי היומיום
 • שיפור מגוון מיומנויות בינאישיות המסייעות לתקשורת מקדמת ואפקטיבית עם הסביבה ועם הקרובים לך
 • מערכת קווסט – מערכת למידה סגורה שתלווה אתכם במהלך לימודי קואצ’ינג עם סיכומי המפגשים, מצגות, תירגולים, אפשרות לתקשר עם המנחה, והקבוצה ועוד
 • סטאז’ מקיף ומקצועי אותו תבצעו בליווי מקצועי לאורך כל הדרך
 • הסמכה כמאמנים על ידי קבוצת גומא גבים ולשכת המאמנים של ישראל
 • בוגרי קורס קואצ’ינג יוכלו להצטרף לקהילת המאמנים המובילה בארץ וליהנות מקהילה חזקה ומקצועית שנותנת למשתתפיה מגוון כלים להתפתחות אישית ומקצועית, מפגשי נטוורקינג, הרצאות מעשירות, ליווי בתחום השיווק ואפשרויות תעסוקה וקידום עסקי

הכשרת מאמנים - למי מתאים לימודי קואצ'ינג?

 • למי שמעוניין ברכישת מקצוע חדש ורוצה להיות מאמן מוסמך – קואצ’ר
 • ללימודי קואצ’ינג מתאימים קהל הרחב ולמעוניינים לעבור תהליך אישי ומשמעותי של שינוי בחייהם
 • הקורס מיועד לבעלי תואר ראשון ו/או בעלי ניסיון של כ – 5 שנים במקצוע עיסוק כלשהו
 • הכשרה כמאמן/ת על ידי בי”ס המוכר על ידי לשכת המאמנים בישראל

לימודי קואצ'ינג בשלושה שלבים

 

שלב א’ בלימודי קואצ’ינג

תחילת לימודי האימון האישי מתבססים על היכרות עם עולם האימון האישי על ידי קבלת כלים ומיומנויות דרך החוויה האימונית האישית אותה תעברו בקבוצה וגם באופן אישי במקביל לקורס.

החוויה האישית ותהליכי אימון אלה מהווים בסיס משמעותי להבנה והטמעת החומר הנלמד בקורס ומתוך מחשבה שהכרת תהליך האימון מנקודת מבט אישית זו תהווה בסיס משמעותי ופרקטי ליישום תהליך לימודי האימון בשלב ב’.
בשלב א’ בקורס אימון אישי נפגוש מושגים כמו: ערכים, חזון, מטרות, זיהוי כוחות מניעים, מטרות ועוד.

 

שלב ב’ בלימודי קואצ’ינג

שלב זה של קורס אימון אישי בנוי מהרה ולימוד של המודל האימוני הייחודי לגומא גבים. מודל מובנה, מפורט ובהיר לתהליך אימון אישי, כזה שיאפשר לבוגרי הקורס לצאת ולאמן בביטחון ובמקצועיות. בשלב לימודים זה תקבלו ידע וכלים הדרושים למאמן מקצועי.

בשלב זה נדבר על: המודל האימוני, אבחון אישי ומיפוי מצב, גיבוש ערכים, תוכנית פעולה, פרדיגמות והכנה לשלב הסטאז’. שלב זה כולל מטלות קריאה של חומר מקצועי ומבחן אתיקה.

 

 

שלב ג’ –  תקופת הסטאז’ בלימודי קואצ’ינג

הסטאז’ בלימודי אימון אישי הוא שלב בו משתתפי הקורס נדרשים לאמן 100 שעות (8 מתאמנים) תוך קבלת ליווי והדרכה אישית וקבוצתית, הגשת דוחות על מפגשי האימון ומבחן תיאורטי ומעשי. בסיום תקופת הסטאז’ בקורס אימון אישי תוכל לקבל אישור של מאמן מוסמך

לימודי קואצ'ינג - התוכנית

 • מהו אימון אישי? עקרונות יסוד, הרציונל והתפתחות האימון
 • מנהיגות אישית – ערכים מעצבים, גיבוש חזון אישי, בנייה של תכנית פעולה והצבת יעדים
 • היכרות של כלי האימון – כלים להעצמה, למידה על רמות ההקשבה והיכרות עם פרדיגמות שונות
 • טיפול בכוחות מעכבים – הרגלים, תירוצים, דימוי עצמי, אזורי נוחות, תוויות, פחדים, פרדיגמות ועוד…
 • טיפול בכוחות מונעים – זיהוי איזורי נוחות, פחדים, תוויות ואיך מייצרים
 • כוחות מניעים וחשיבה מנצחת, איך מטפלים בזה?
 • תהליך פיתוח של תחקיר מעצים בלימודי קואצ’ינג
 • פיתוח מיומנויות לניהול עצמי והשגת המטרות שהצבנו
 • היכרות עם מודל האימון האישי והשלבים המובנים שלו
 • כלים אימוניים – זיהוי ערכים, כתיבת חזון, בנית תכנית פעולה, מדידה וליווי
 • מיומנויות אימוניות – העצמה, אבחון, זיהוי פרדיגמות
 • מיומנויות בינאישיות – שיפור רמות ההקשבה, למידת שאילת שאלות, דיבוב, שיקוף, re-framing, כלים ומיומנויות לטיפול בהתנגדויות
 • יחסי מאמן מתאמן – הצבת גבולות, העברה והעברה נגדית באימון, אופני תקשורת נוספים.
 • היכרות וחשיבותן של הסוגיות האתיות במהלך תהליך האימון

שיטת הלימוד בקורס

התנסות

הדגמה

הנחיה ודיון

חשוב לדעת!

תנאי קבלה

מעל גיל 26

5 שנות ניסיון תעסוקתי

וראיון טלפוני

מבנה הקורס

28 מפגשים של 5 שעות

186 שעות אקדמיות

תעודה

מאמן/ת מוסמך/ת מטעם גומא גבים

ומוכר ע”י לשכת המאמנים בישראל

רוצה פרטים נוספים על הקורס?

להשארת פרטים נשמח לייעץ:

  קורסים שיפתחו בקרוב

  לימודי קואצ'ינג - רמת השרון
  יום ראשון, 01.09.2024 , 09:00 - 14:00
  לימודי קואצ'ינג - רמת השרון
  יום חמישי, 05.09.2024 , 16:00 - 21:00
  לימודי קואצ'ינג - בחיפה בערבית
  יום חמישי, 12.09.2024 , 16:00 - 21:00
  לימודי אימון אישי- מקוון
  יום שלישי, 17.09.2024 , 16:00 - 21:00
  לימודי קואצ'ינג - ברחובות
  יום רביעי, 06.11.2024 , 16:00 - 21:00
  לימודי קואצ'ינג - רמת השרון
  יום ראשון, 24.11.2024 , 09:00 - 14:00
  לימודי קואצ'ינג - בחיפה
  יום שלישי, 26.11.2024 , 16:00 - 21:00
  לימודי קואצ'ינג - רמת השרון
  יום שני, 16.12.2024 , 16:00 - 21:00

  בוגרים ממליצים

  העובדה שהיינו 13 נשים בקבוצה גרמה לנו כקבוצה לפתיחות רבה ואותנטית מצד הבנות. דפנה הייתי נטולת שיפוט ונעימה, העניקה לכל אחת מאיתנו את היחס הראוי וגרמה לקורס הזה להתבצע על הצד הטוב ביותר. קורס אימון אישי הוא לגמרי קורס משנה חיים וממש מומלץ!
  סיימתי קורס הכשרת מאמנים בחיפה, זכינו במנחה מדהימה, קשובה, רגישה, עמוקה. אפשר ללמוד ממנה רבות על הפרספקטיבה, על היכולת לשאול שאלות, על היכולת לנתח מזוויות שונות. וזאת בנוסף לקבוצה מצויינת , גודל הקבוצה הוא מצוין מאפשר מקום לפתיחות, שיח ולמידה .
  קורס רציני, מקיף ומעמיק. מאפשר לחוות חוויה אימונית במספר פרספקטיבות ונותן מעטפת טובה בין מפגש למפגש. מומלץ בחום. יעל טבצ’ניק
  למדתי את הקורס הכשרת מאמנים אישיים בכפר הירוק, קורס קואצ’ינג ממוקד וברור אשר נותן כלים ישומיים ומחבר אותי לכוחות ולחוזקות שלי . עשיר בגישות וזויות ראיה שפותחות את האינטימיות האישית שלי עם עצמי ומחזקות אותי מול העולם . הייתי שמחה לעוד חומרים תומכים ( חומר עיוני , המלצות וקישורים לתכנים מתאימים להעשרה)
  לימודי אימון אישי – קורס שהוא חוויה אישית מעצימה ומרחיבה, מאפשרת התבוננות פנימה בכל רגע ורגע. מאפשרת את היכולת להיות במודעות [גם אם יש נסיון קודם]. ממליצה באהבה, תודה ענקית לאריאל המדהימה, מנחת קורס אימון ברחובות.

  קורס מושלם, מדייק ומשנה חיים! הצלחתי בזכות הקורס לעבור תהליך אישי עמוק ובהיר, לקבל כלים אימוניים מדוייקים ופרקטיים שאני כבר מיישמת עם התלמידים שלי בחדר הייעוץ (אני יועצת בבית ספר תיכון) קורס קואצ’ינג הרחיב לי את המיומנויות בעבודה

  הגעתי לקורס אימון אישי בחיפה קצת נרגשת עם הרבה תהיות וסימני שאלה, זכיתי לצוות מורים ומדריכים מקצועי מאוד ומעניין שהפך את הלימודים לחוויית למידה ולציפייה מתמדת למפגש הבא.  פגשתי בקבוצה איכותית ומגוונת של אנשים ויחד עברנו תהליך למידה שאפשר לנו מפגש עם העוצמות והחוזקות שלנו ולא מעט גילויים מרגשים…והכי חשוב למדתי וקיבלתי כלים איך להיות מאמנת!!

  מאז גומא גבים זה הבית שלי! הצטרפתי לקהילת המאמנים עם סיום לימודי אימון אישי ואני זוכה לליווי מקצועי מגוון, ורחב, להדרכות, להכשרות ממקצועיות ועוד.

  אני אמיר איש חינוך מזה 22 שנה מלווה הורים וילדים בצמיחתם. נרשמתי ללימודי אימון אישי בגומא גבים להתמקצע בכיצד להיות מאמן אישי עם מבנה מטרה ותודעה. הייתה לי חוויה של למידה ויכול להגיד בפה מלא שקיבלתי כלים ודרך כיצד להפוך למאמן. תודה לגומא גבים ולניבה המופלאה על קורס קואצ’ינג מופלא!

  בקורס אימון אישי בגומא גבים הייתה לי חוויה מדהימה ומעצימה. ראיתי שגם בלמידה מרחוק אפשר לגבש קבוצה ולתת הרגשה של למידה חווייתית , מאתגרת ומוצלחת. במהלך הקורס, בעזרת המנחים המקצועיים ביותר, עברתי תהליך משמעותי בחיי, רכשתי מקצוע חדש וקיבלתי את כל הכלים כדי להצליח בו.

  האימון האישי היא הדרך הבריאה ביותר והנכונה ביותר והמעצימה ביותר בדרך לחיים נכונים אותנטיים וחופשיים למרות השינוי באופן ההגשה, זאת אומרת בזום, הייתה חוויה נפלאה עם דפנה המנחה והאופן בו אספה וליכדה את הקבוצה ברגישות הכלה ומקצועיות. שפו על הקורס אימון!

  קורס אימון הוא קורס מצויין, הפתיע אותי מאוד לטובה וזאת על אף המעבר ללמידה מרחוק של פגעה באינטראקציה הקבוצתית. כמו כן השילוב של החלק הראשון יחד עם אימון אישי סייע לי להבין את התחושות של מתאמן. עבורי זו חוויה ראשונה של אימון אישי. סיום הקורס באוגוסט 2022 – הכשרת מאמנים בחיפה.

  נהניתי מכל מפגש בפני עצמו , עינת המדריכה בקורס אימון היא בעיני דוגמא ומעוררת הערצה . על הדרך בה היא מעבירה את הקורס ובכלל כאדם ….

  קורס מעולה ומדוייק, קבוצה איכותית מאוד של תלמידים שעוסקים במקצועות שונים, ההנחייה היתה מעולה ומקצועית והרגשת חיבור לקבוצה מעולה!! מתחילה עכשיו פרקטיקום וכבר קיבלתי ליווי אישי של מנחה בכיר. ממליצה בחום!

  הגעתי ללימודי אימון אישי כדי להעשיר את ארגז הכלים שלי ולהוסיף עוד מקצוע שאני מתכתבת איתו אינטואיטיבית כבר שנים. לא הכנתי את עצמי מראש לתהליך שעברתי בחלק הראשון כמתאמנת וזו היתה הפתעה מעשירה ובונה. התהליך כולו היה מקצועי ומעניין וגרם לי להתמסר ולהשיל קליפות באופן שהרגיש טבעי, מתבקש ומקדם. אני מאוד מאמינה שבחיים דינמיים כמו שלנו צריך לאתגר תפיסות חשיבה ו”ישבנות יתר” (התקבעות) באזורי נוחות ולנוע בביטחון ועוצמה לעבר יעדים חדשים ומשתנים. חוויה אישית עוצמתית ומעצימה.

   

  קורס אימון אישי הוא קורס משנה חיים במסגרתו גם למדתי על עצמי ושיניתי התנהגויות ודפוסי חשיבה בחיי וגם קבלתי כלים מעשיים לאמן בבטחון מתאמנים אחרים. ממליצה על גומא בתור מקום מקצועי יסודי עם צוות קשוב ,מרתק שמעניק לתלמיד ידע תאורטי ומקצועי.
  בנוסף גומא גבים מאגד בתוכו קורסים נוספים להמשך הדרך ומספק גב להמשך על ידי קהילת הבוגרים

   

  נכנסתי לקורס מאמנים עם בקשה למעוד יציאה כי פחדתי להתחייב והייתי בטוחה שאפרוש תוך חודש. כבר בשיעור  הראשון התאהבתי, הרגשתי שמצאתי בית. השיעורים מועברים בצורה מעניינת וחוויתית, הלמידה קוראת מעצמה. המנחים קשובים ועם נסיון רב. יצאתי גם עם כלים למקצוע נוסף וגם עם כלים לצמיחה אישית.
  מיה גברוביץ’

  קורס מצוין עם צוות מעולה בניהולו והדרכתו של יהודה אטיאס שלימד את הקורס בצורה מאלפת,  מעניינת ומועילה ביותר, תודה על קורס אימון אישי הוא דרך חיים!

   

  מאד ממליץ על קורס אימון אישי בכלל ובפרט על יהודה שהיווה עבורי מודל לחיקוי הן כמאמן פוטנציאלי, והן ביצירת שינוי אישי והתפתחותי.

   

  תודה ליהודה אטיאס על קורס מעולה ששינה את חיי! לימודי אימון אישי נתנו לי כלים לחיים והרחבת הכלים למקצוע בו אני עוסקת

  ממליצה בחום לעבור את קורס אימון אישי בגומא גבים.
  אני באופן אישי חושבת שחובה על כל אדם לעבור קורס קואצ’ינג, גם אם אינו חושב לעסוק בתחום זה.
  אותי זה הניף אותי, העצים ונתן לי כלים להמשך חיים טובים ומשמעותיים יותר.
  מעבר ללמידה חשוב לי לציין שהיחס בגומא גבים מכל הצוות הוא נפלא ומעורר השראה , אישי ואכפתי❤️
  וכמובן יהודה אטיאס שהעביר לנו את קורס אימון אישי בצורה עניינית, מדויקת ומהנה שהשאירה אותי עם חוויה יוצאת דופן 👏תודה ענקית

  לימודי אימון אישי, קורס משנה חיים במסגרתו גם למדתי על עצמי ושיניתי התנהגויות ודפוסי חשיבה בחיי וגם קבלתי כלים מעשיים לאמן בביטחון מתאמנים אחרים.

  ממליצה על גומא גבים בתור מקום מקצועי יסודי עם צוות קשוב ,מרתק שמעניק לתלמיד ידע תאורטי ומקצועי. בנוסף גומא גבים מאגד בתוכו קורסים נוספים להמשך הדרך ומספק גב להמשך על ידי קהילת מאמנים בוגרי גומא גבים.

  בתור מי שעברה קורס אימון אישי גם במסגרת אחרת, קורס האימון בגומא גבים מומלץ בחום. מובנה וברור. הנחיה מעולה. מקצועי ומעשיר . המאמן יוצא מהקורס כשיש לו את הכלים לצאת לדרך. תודה רבה על לימודי אימון אישי שנתנו לי משמעות חדשה ואפשרות להתבונן על הדברים מחדש.

  הגעתי לקורס כדי להעשיר את ארגז הכלים שלי ולהוסיף עוד מקצוע שאני מתכתבת איתו אינטואיטיבית כבר שנים. לא הכנתי את עצמי מראש לתהליך שעברתי בחלק הראשון כמתאמנת וזו היתה הפתעה מעשירה ובונה. התהליך כולו היה מקצועי ומעניין וגרם לי להתמסר ולהשיל קליפות באופן שהרגיש טבעי, מתבקש ומקדם.

  הקורס היה מעניין מלמד מאתגר יצאתי כל יום אחרי מחשבות עשייה ביצוע רצון לשינוי הרגשתי שתוך כדי הלמידה דברים משתנים אצלי וזה היה מדהים מאוד מומלץ

  הקורס האפיל על כל ציפיותיי, נהנתי מכל רגע. צוות מקצועי, אווירה נעימה ומשתתפים מעשירים. אחת המתנות הטובות שנתתי לעצמי מבחינת התפתחות אישית.

  שאלות ותשובות

  • מה יצא לי מקורס קואצ'ינג?
  • לימודי קואצ’ינג, קורס אימון אישי הוא קורס עם משמעות ואפשרות לייצר שינוי ממשי בחיים, להשפיע על אחרים ולהוביל. בסיום קורס מאמנים אישיים תהיה לך יכולת לעסוק במקצוע האימון תוך שימוש במודל הפרקטי הנלמד.

   קורס קואצ’ינג מקנה שיפור ושדרוג מיומנויות תקשורת בינאישית שניתן לעשות בהן שימוש ליצירת תקשורת אפקטיבית יותר עם הסביבה הקרובה.

  • למה לימודי אימון אישי בגומא גבים?
  • קבוצת גומא גבים מחלוצות לימוד מקצוע האימון בישראל ומעבירה לימודי אימון אישי וקורס מאמנים אישיים מעל 25 שנה. בלעדי רק בגומא גבים! מערכת דיגיטלית שתלווה אותך בכל הקורס של לימודי אימון אישי – “מערכת קוואסט” אינטרנטית וידידותית המאפשרת מגוון שירותים מקצועיים דיגיטליים כגון, סרטוני וידאו עם תקצירי השיעורים העשרת הידע המקצועי, מצגות, תקשורת עם המנחים והקהילה הלומדת ועוד. קורס קואצ’ינג מומלץ! הלימודים שלנו בפריסה ארצית – אפשר ללמוד קורס הכשרת מאמנים אישיים בחיפה, קורס הכשרת מאמנים אישיים בכפר הירוק, קורס הכשרת מאמנים אישיים ברחובות או קורס הכשרת מאמנים אישיים בזום.

    

  • מהן שיטות הלימוד בקורס קאוצ'ינג?
  • קורס הכשרת מאמנים אישיים בגומא-גבים מאפשר למידה בכמה מישורים כדי לחוות את עוצמת האימון במלואה: קורס  מאמנים אישיים משלב הרצאות פרונטליות, דיון ושיח קבוצתי, תרגילים ומשחקי תפקידים, אימונים חיים וסימולציות. קורס קואצי’נג בנוי בצורה כזו שבה המשתתף חווה ומיישם את הכלים האימוניים על עצמו.
   קורס מאמנים אישיים מגוון בשיטות הלימוד והחוויה.

    

  • מה זה בכלל להיות קואצ'ר?
  • קורס מאמנים אישיים מטרתו להכשיר אותך להיות קואצ’ר. מאמן אישי. ללוות אנשים בתהליכי שינוי, להיות שם עבור אותם אנשים שנמצאים בצמתים שונים בחייהם ומבקשים ליווי והכוונה להצלחה בשינוי. לימודי קאוצ’ינג הם לימודים מרתקים בהם גם אתה עובר תהליך אישי באמצעות הקבוצה תוך הכוונה של המנחה בקורס. קורס מאמנים אישיים בגומא גבים קיים מעל 20 שנה והוא קורס קואצ’ינג מהוותיקים בישראל.

  • מהי הייחודיות של הלימודים בגומא גבים?
  • בית הספר הכי מקצועי והכי ותיק בישראל ללימודי אימון וגישור, המנחים מקצועיים ומוותיקי המאמנים בישראל, מסלול לימודים מעמיק במיוחד עם למידת מודל אימון ייחודי ופרקטי, הלימודים מוכרים בלשכת המאמנים של ישראל, היחידים שמעניקים ליווי מקצועי ומלא בשלב הסטאז’ של הלימודים. בסיום הלימודים אפשרות להשתלב בקהילה עוטפת וייחודית, קהילת המאמנים שמעניקה תמיכה מקצועית, נטוורקינג, הרצאות וליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך. הלימודים שלנו בפריסה ארצית ואפשר ללמוד אימון אישי במרכז הארץ, בכפר הירוק, קורס אימון אישי בצפון, בחיפה  או קורס אימון אישי ברחובות. הלימודים יתקיימו גם בזום.

  • מהן האפשרויות להמשך הלימודים בסיום הקורס?
  • סיימת קורס הכשרת מאמנים? אנחנו מציעים לך מגוון אפשרויות של התמחות איתן תוכל לקבל ידע והכשרה מעמיקה ולהתמחות בתחום בו אתה רוצה להתמקצע: התמחות באימון ילדים ונוער עם הפרעות קשב וריכוז (ADHD), אימון לאורח חיים בריא (מנטל וולנס) אימון קבוצתי, קורס סופרוויז’רים (הנחייה וליווי של מאמנים בסטאז’), התמחות בשיטת 12 הצעדים, קורסי משפחה: ייעוץ זוגי, הדרכת הורים ועוד…

  • איפה מתקיימים לימודי אימון אישי?
  • קורסי ההכשרה של אימון אישי מתקיימים בפרסה ארצית – בכפר הירוק, בצפון בחיפה, ברחובות או אפשר ללמוד אימון אישי גם בזום, מכל מקום בארץ או בעולם.

  • מהי הגישה המשלבת אותה לומדים בגומא גבים?
  • קורס הכשרת מאמנים אישיים מועבר בגישות שונות. הגישה המשלבת אותה אנו מלמדים בקורס אימון אישי בגומא גבים מייצרת למעשה תהליך ייחודי המחבר בין שני כיוונים שהכי נפוצים באימון האישי – הגישה המכוונת והגישה המאפשרת. שתי הגישות הללו נמצאות בשני קצוות הרצף של תהליך האימון. הגישה המכוונת – היא למעשה מכוונת תוצאות ונשענת בידע ובהדרכה של המאמן בבחירת המטר, הדרך והצעדים הנדרשים להשגת המטרה.  הגישה הזו מתבססת על הניסיון המקצועי של המאמן ועל סמכותו בקביעת המטרות, היעדים ודרכי הביצוע. בתהליך כזה, נשען המתאמן על המאמן יותר מאשר על עצמו.

   הגישה השנייה היא הגישה המאפשרת המבוססת על תהליך פנימי – רגשות המתאמן, העצמתו, חוזקות וההתפתחות האישית שלו- כל הידע קיים אצל המתאמן ותפקידו של המאמן במקרה כזה הוא בעיקר בליווי ויצירת פלטפורמה מאפשרת, מעצימה ומכילה. תפיסת העבודה בתהליך כזה היא שהמתאמן יודע ולכן הוא יקבע מה נכון לו בכל שלב, ללא תכנון מוקדם וללא התחייבות.

  השינוי שלך מתחיל כאן!

  נשמח לייעץ, רק צריך למלא פרטים.   קורסים נוספים שיכולים לעניין אתכם

   קורסים במכללה
   דילוג לתוכן