דלג לתוכן דלג לפוטר

שרון רנדליך

שותפה ומנהלת אקדמית בקבוצת גומא גבים

 

רקע מקצועי ואישי

  • יועצת ארגונית מזה 20 שנה
  • מאמנת אישית ומנחה במסלול הכשרת מאמנים משנת 2005
  • פסיכותרפיסטית דינמית משנת 2009
  • בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית, אוניב’ חיפה
  • בעלת תואר שני במדעי ההתנהגות והניהול, הטכניון
  • לימודי, פסיכותרפיה דינמית, האוניב’ העברית
  • בעלת ניסיון של למעלה מעשרים וחמש שנה בייעוץ, אימון וטיפול

 את תחילת דרכי התחלתי כעובדת סוציאלית וקצינת מבחן לנוער, עשייה שכללה לא מעט אתגרים, אך לצידה סיפוק על עשייה משנה חיים. במקביל למדתי תואר במדעי ההתנהגות וניהול בטכניון במטרה לעסוק בייעוץ ארגוני. בשנת 2000 לאחר תום הלימודים, יצאתי לעצמאות ומרגע זה לא חזרתי להיות שכירה. נוצרה בי די מהר ההבנה כי המקום של להוביל ארגון שלי באופן עצמאי נכונה לי.

בין השנים 2005-2015, הייתי שותפה בגומא ולאחר תקופה, גם מינכלתי את החברה, אבל בעיקר הפכתי את גומא לבית.
בשנת 2014 יחד עם שותפיי, אבי יצחק וד”ר יובל קליש, הקמתי את סטפאהד, סטרטאפ המבוסס על “ניתוח רשתות ארגוניות”. העשייה בסטפאהד הייתה למעשה המשך ישיר של כל העשייה שלי עד היום. היכולת להיכנס לארגונים ולהתבונן על מערכות היחסים בין עובדים, מנהלים, מחלקות, הייתה עוד דרך לסייע לארגונים לנהל יחסים. נקודה זו הייתה עבורי הזדמנות פז לשדרג את גומא ולהציע ליהודה אטיאס לבוא ולמנכ”ל את גומא. אני עברתי בשמחה לתפקיד המנהלת האקדמית וכך אפשרתי לעצמי במקביל לעסוק גם בניהול סטפאהד וגם בטיפול.

בשנת 2020 קבלנו החלטה משותפת, להתמזג עם המתחרה הגדול והמוביל שלנו, גבים.

המיזוג הזה היה סוג של win-win פנטסטי. חיברנו בין העוצמה של גומא ללמד את הקהל הרחב מוצרים שונים ואיכותים וביניהם גישור, אימון, NLP, הכשרה בשיטת 12 הצעדים ועוד לבין מוצרים ייחודים, איכותיים שנבנו על ידי גבים לארגונים במגזרים השונים.

כיום, בקבוצת גומא גבים, אני שותפה והמנהלת האקדמית בגאווה גדולה, בתחושת שייכות וחיבור, ומתוך רצון ואמונה שכל אחד יכול להיתרם ולהתפתח מהכלים הנפלאים שאנו מלמדים.

 

בנימה אישית

אני רואה את גומא גבים כ’בית מקצועי’ ואת קהילת המאמנים והמגשרים כמשפחה. כאשר בוגרים מסיימים את לימודי האימון ו/או הגישור בגומא גבים, הם לא נפרדים מאתנו, אנו מלווים אותם הלאה בכל השלבים הנוספים בהתמחות שלך וגם מהווים עבורם מקום מפגש והעשרה כחלק מקהילת המאמנים והמגשרים שלנו.

ויש גם טיפ אימוני: “הבחירות שלנו מובילות אותנו להגשמה האישית שלנו. הבחירות הללו הן שילוב של מפגש בין הפאן הרגשי לבין הפאן המחשבתי. במידה ונקשיב נמצא שם את עצמנו ונוכל לבחור את השביל הייחודי לנו”.

אני נשואה לעופר ויש לנו 3 ילדים

קורסים במכללה
דילוג לתוכן