דלג לתוכן דלג לפוטר

שירלי שגב

מאמנת אישית, התפתחות תעסוקתית, כניסה לתפקידי ניהול, קריירה ואיזון עבודה-בית


יועצת לעסקים קטנים ומנטורית

מנהלת שיווק בחברת תוכנה, מנהלת צוות גלובלי

 

השכלה והכשרות

 • 2024 תוכנית מנהיגות נשית, סימנס תוכנה
 • 2023 מוסמכת קורס תטא הילינג יסוד, ויאנה סטייבל
 • 2022-2024 בוגרת מסלול הכשרת מאמנים, גומא-גבים – מאמנת מוסמכת
 • 2022 מצויינות בניהול, תוכנית אקזקיוטיב, קרן הופמן-קופמן
 • 2019 בוגרת תוכנית הסמכת מנטוריות, עמותת רוח נשית
 • 2016 שיווק דיגיטלי, אוניברסיטת תל אביב
 • 2008 ניהול פיתוח הדרכה ארגונית, אוניברסיטת תל אביב
 • 2002-3 MBA מנהל עסקים, התמחות בשיווק, שלוחת אונ’ דרבי בישראל, סיום בהצטיינות
 • 1995-8 BA תקשורת המונים ותולדות האומנות, אוניברסיטת חיפה

 

בנימה אישית

ב 2014 עשיתי קפיצה משמעותית בקריירה ונזקקתי לתמיכה. אז עברתי את התהליך האימוני הראשון שלי. את סיכום התהליך, החזון שלי דאז ותוכנית הפעולה, אני עדיין שומרת. מדהים לראות איך הרשימה שנראתה אז דמיונית, הפכה למציאות של חיי. מאז עברתי שני תהליכי אימון נוספים, וכל אחד מהם איפשר קפיצות נוספות.

ככל שעבר הזמן והעמקתי עוד ועוד בתחום ההתפתחות האישית, כך גבר בי הדחף לעבור ולשבת בכסא המאמנת ולהיות אני זו שבאים להיוועץ איתה. אני רואה שליחות גדולה בליווי אנשים במסע להכרות עמוקה עם האני המתחדש שלהם, גילוי הפוטנציאל שלהם, ונקיטת פעולות למימושו. כוחו של תהליך אימוני ברור לי הן כמתאמנת והן כמאמנת, ואשמח לתרום את חלקי גם בתהליך שלך.

 

מתאמנים כותבים:

 • “מודה לך מעומק מוחי על ההזדמנות להתאמן אצלך ואיתך, על שיפור ושדרוג חיי, על ההקשבה, האתגרים שהצבת לי, הפידבקים הכנים, הארוח הנעים, התמיכה, העידוד והדחיפה לעשיה. וגם על ההזדמנות להכיר אותך – אשה מרשימה שמקנה המון השראה, אופטימיות וביטחון. בזכות המסע הזה, אני עוצמתית, חכמה, מסוגלת וממוקדת יותר” משי ח., תל אביב, מטרה: שינוי קריירה וכניסה להיי-טק.
 • “על אף שחוויתי אותך כמאד שונה ממני, יותר מסודרת, אחראית ומנוסה, הצלחת לראות אותי, לראות מה מפריע לי, מה מניע אותי, והיתה לך יכולת להתאים את עצמך למה שאני צריכה. הרגעת אותי והלחצת אותי (בקטע טוב), ובעיקר נתת לי כלים ותחושה של מסוגלות”. מיכל ס., תל אביב, מטרה: מיקוד ואיזון בחזרה לעבודה מחופשת לידה.
 • “כשנפגשנו נראית לי קשוחה, הבנתי – עכשיו מתחילים לעבוד, וזה עבד! אני ממליצה עליך בכל מקום, התהליך איתך עזר לי יותר מהטיפול הפסיכולוגי. כאן הגיע השינוי כל כך מהר. הגעתי ממקום מאד דכאוני לא רק לגבי המקצוע, לגבי החיים בכלל, ויצאתי מזה בזכותך” יאנה א., נתניה, מטרה: התלבטות לגבי השקעה בבחינות הסמכה או שינוי כיוון.
 • “התהליך שעברתי איתך יצר לי תמונת עתיד ברורה, עכשיו יש לי דרך ויש כיוון: מסיים את הקורס, עובר דירה, אתחיל לעבוד, ומשם לתואר אקדמי. אני כבר לא מבולבל, התהליך איתך הוא כמו סריקת רנטגן, גילינו את הצדדים החזקים שלי, עכשיו אני מכיר את עצמי טוב יותר ויודע לאן ואיך להתקדם” דימה צ’., תל אביב, מטרה: חייל משוחרר בשאלת זהות וכיוון.
 • “תודה על תהליך שמאפשר לפרוק, להתמודד עם קשיים, תודה על ההקשבה והחיזוק, עזרת לי למצוא את הפתרונות בתוך עצמי. כל אחד צריך תהליך כזה, את מאד מתודולוגית, לכל שאלה שלי יש לך תשובה, ובזכות השאלות שלך הגעתי לתובנות מדהימות. אין יום שאני לא חושבת על השיחות שלנו!” עדי ר., שוהם. מטרה: מעבר משכירה לפתיחת עסק עצמאי.
 • “שירלי אני רוצה להודות לך על כל ההשקעה ותשומת הלב שהענקת לי במשך התהליך הזה. אני יודע שלא תמיד קל איתי ואין ספק שאתגרתי אותך, ולמרות הכל עמדת איתנה מנגד ולא וויתרת עליי. לא פספסתי את הנחישות שלך ולו לרגע אחד, המאמץ שלך עבורי לא ירד לטמיון ואני יודע שהתהליך הזה ומה שהפקתי ממנו יהוו עבורי בסיס איתן בהמשך דרכי האישית והמקצועית במסע החיים. תודה תודה, את מאמנת מצויינת.” אריאל צ., ישוב בעמק חפר. מטרה: לפתח קריירה כדי-ג’יי ולהתפרנס ממוסיקה אלקטרונית.
 • “אני חושבת שאימון זאת המתנה הכי טובה שאפשר לתת לעצמך, והייתי ממליצה לכל אחד לעבור תהליך אימון. באתי לתהליך עם היכרות של עולם האימון (אמא מאמנת), ועדיין התהליך הפתיע אותי, חידש לי, אתגר אותי, הציף דברים ונתן לי המון כלים להמשך התהליך ולחיים בכלל. אני שמחה שבחרתי לעשות את התהליך הזה איתך, שירלי, הרבה מהכלים שתרגלתי הם ידע אישי מהנסיון שלך.” אלה א. אוסטרליה. מטרה: בחירת מסלול תעסוקה ולימודים.
 • “הציפיות שלי מהאימון היו להפוך חלום למציאות. המטרה העיקרית שהצבתי לעצמי היא היכולת לבצע שינוי, להתגבר על חוסר האמון בעצמי וההיאחזות בקיים כבקרנות המזבח, לשחרר את הקיבעון, לפתוח את העיניים, ולחיות את החיים כאן ועכשיו ובלי פשרות. שירלי – את קרן אור, ומהווה מגדלור שמביא את החוששים והסקפטים לחוף מבטחים ואני רוצה להודות לך על כך.” סימה, ש., מבשרת-ציון. מטרה: תכנון לקראת פרישה.

 

“תהיי.ה החבר.ה הכי טובה של עצמך” שירלי שגב

 

ליצירת קשר:

מפגשים פרונטלים בהדר-יוסף, תל אביב, או בזום.

טלפון / וואטצאפ: 054-4616008

[email protected]

קורסים במכללה
דילוג לתוכן