דלג לתוכן דלג לפוטר

יואב גרויסמן

מאמן אישי, שחקן ומנחה בתיאטרון ‘פלייבק’ (אימפרוביזציה)

מוביל תהליכי אימון נגישים בהתאמה אישית, תוך שימוש בכלים מתיאטרון האלתור וההומור. 

בשלוש שפות: עברית, אנגלית ורוסית, מותאם למתגוררים בחו”ל, לנוודים דיגיטליים וגיי פרנדלי.

רקע אישי ומקצועי

שחקן ומנחה בתיאטרון פלייבק בעל ניסיון עשיר של למעלה מעשור. תיאטרון פלייבק מבוסס על אלתור והקשבה נטולת שיפוטיות ומלאת אמפתיה לסיפורים אישיים של אנשים. במסגרת התיאטרון הופעתי מול מגוון רחב של קהלים בארץ ובעולם: ילדים, בני נוער, חברי הקהילה הגאה, מכורים ומכורות לסמים, נשים נפגעות אלימות במשפחה, מתמודדים עם מחלות נפש, אנשים עם מוגבלות פיזית, מוגבלות שכלית התפתחותית ואנשים עם הפרעת התנהגות אובדנית וקרוביהם.

בעל תואר BA במדעי הרוח והחברה מהאוניברסיטה הפתוחה.

האני מאמין שלי

אני איש של אנשים והגעתי לעולם האימון האישי, מתוך אהבה ורצון ללוות ולסייע לאחרים בתהליכי ההתפתחות והשדרוג שלהם. במרוצת השנים במסגרת עבודתי פגשתי מגוון רחב של אוכלוסיות במסגרות קבוצתיות ובאופן פרטני בפלטפורמות שונות. ניסיון זה לימד אותי להאמין ביכולת האנושית להתגבר על תקופות/מצבים קשים ומורכבים, המלווים לעיתים בחוסר וודאות, תסכול, בלבול וכדומה.

אני מאמין שלכל אחד ואחת מאיתנו ישנה היכולת להתגבר על הפחדים, להשפיע ולשפר את מציאות חיינו, בהינתן כלים מותאמים, מרחב בטוח, אמפתי ומכיל. האפשרות לחלום, להעז, להתפתח, להביא לידי ביטוי את מגוון היכולות והתשוקות, זו מתנה אמיתית שאנחנו יכולים להעניק לעצמנו. כשנצליח לבנות, לייצב, לעצב, להתחבר, לחיות בשלום עם מי שאנחנו באמת, על כל החלקים שלנו, נוכל להגביר את האור הפנימי שטמון בתוכנו. נהיה טובים יותר לכל מי שסובב אותנו ונתרום את חלקנו ליצירת עולם טוב יותר.

 

קורסים במכללה
דילוג לתוכן