דלג לתוכן דלג לפוטר

חן סיקליאר

מאמנת אישית

 

רקע אישי ומקצועי

 

אני חן, נשואה לדוד ואמא ל 3 בנות ומאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי את תחום הנפש ואת העיסוק באנשים. התחלתי רשמית לאמן במאי 2021 אבל בפועל עשיתי דברים דומים עוד הרבה לפני.

בגיל 15 התנדבתי בנוער מקשיב לנוער וליוויתי בני נוער בצמתים שונות בחייהם, משנת 2010 אני בתפקידים שונים בעולמות משאבי האנוש, מלווה מחפשי עבודה, עובדים, מנהלים ומנכ”לים בדרכם המקצועית.

בהשכלתי אני בוגרת שני תארים במדעי החברה באוניברסיטת תל אביב: תואר ראשון במדעי המדינה וסוציולוגיה ותואר שני בלימודי עבודה. אני מאמנת מוסמכת – בוגרת לימודי אימון אישי בגומא, וחברה בקהילת המאמנים של גומא.

כשפרצה הקורונה, החברה שבה עבדתי ושימשתי בה כמנהלת משאבי אנוש נסגרה, החלטתי לקחת את הזמן שהתפנה לי כהזדמנות ללמידה של תחום חדש והתחלתי ללמוד במרכז גומא גבים אימון אישי.

הגעתי לאימון מתוך אהבה ואמונה באנשים! אני מאמינה שדרך החיבור שלנו לעצמנו – לחוזקות, לערכים ולחלומות שלנו – נוכל לפרוץ גבולות, להגשים חלומות ולהשיג את המטרות שלנו.

הרבה שואלים אותי באילו תחומים אפשר להתאמן? התשובה היא שכל תחום יכול להתאים, יש מתאמנים שמחפשים זוגיות, שינוי קריירה, יש מי שרוצה יותר ביטחון עצמי. בעצם, אימון יכול לעבוד בכל תחום שבו אתם רוצים לעשות שינוי בחייכם.

כמאמנת אישית, אני פה כדי לגרום לכל אדם להאמין בעצמו וביכולות שלו.

זהו תהליך שבו את/ה המתאמנ/ת ואני הולכים יד ביד בשביל שהוא רק שלך.

אני אקשיב, אשאל, אלווה אותך, אאיר את הדרך ואנסה להניע אותך לשינוי ולתובנות בחייך בעזרת מודלים שונים וכלים אימוניים.

 

מקבלת מתאמנים בשכונת המשתלה בת”א וגם ב Google Meet

לפרטים נוספים והיכרות, מוזמנים להתקשר: 0544415322

 

קורסים במכללה
דילוג לתוכן