דלג לתוכן דלג לפוטר

דניאלה ברקוביץ’

רקע מקצועי

מאמנת אישית ומנטורית למנהלים בארגונים, מנהלת בכירה בתעשייה הפרמצבטית

שנים של חקירה עצמית כאדם משפיע ומשמעותי בארגון, הובילו אותי לחפש דרך למקסם את יכולות ההשפעה שלי על הצמיחה של המנהלים איתם עבדתי. פניתי לעולם האימון ומצאתי בו בית.

כמנהלת אני מביאה את ניסיוני המקצועי ואת ההבנה של אתגרי עולם התפעול עמם מתמודד המנהל בכל תחום בארגון, היכרות עמוקה עם החוויה של להיות מנהל, את תחושת כובד האחריות, הצורך בניהול מערכות יחסים מורכבות, בשיחות קשות, עמידה מול כפיפים ובכירים ממך, המתח והתסכול, הכישלון וההצלחה.

כמאמנת אני מובילה את המנהל תהליך שבו הוא בוחן בעזרת כלים אימוניים מונחים, מהם החסמים המונעים ממנו להשיג את מטרותיו ובוחר לקחת אחריות לשנות את מה שעיכב אותו עד כה וכן לדייק את מטרותיו. הפוקוס הוא על השגת מטרות בדרך לשיפור בכל תחום שבו המנהל חש שהוא לא מצליח.

נקודת המוצא הינה – מצב של תקיעות, חוסר יכולת לצאת ממצב מסוים ולהתקדם לעבר יעד או מטרה. זאת נקודה שמלווה בתחושת חוסר מסוגלות וחוסר ביטחון עצמי ביכולות. בנקודת הסיום יש הבנה של מה המתאמן למד על עצמו, מה היה הכי משמעותי בתהליך עבורו, באילו תחומים הוא מרגיש שהייתה פריצת דרך.

 

האני מאמין שלי

מנהל כמנהיג כדמות שמשפיעה, מעצבת, מעצימה וחונכת יכול להביא ערך גדול הרבה יותר כאשר הוא מצליח לוותר על הרגלים ואמונות מגבילות, למצוא בעצמו את התשובות ולמקסם את הפוטנציאל הטמון בו. אני מאמינה בהנעה לפעולה מתוך העצמה וביכולת של כל למנהל לגדול.

אני הכי אוהבת בתהליך האימון את הרגע שבו תובנה מתקבלת. שבו מתאמן מסכים לוותר על הרגל חוסם והרגע שבו הוא מצליח לספר על חוויות אחרות וההתרגשות שמתלווה לכך.

 

ליצירת קשר 0524-283-249

 

קורסים במכללה
דילוג לתוכן