דלג לתוכן דלג לפוטר

גיא ארבל

רקע מקצועי 

מגשר ומאמן אישי

  • בוגר לימודי גישור מקצועי, התמחות בגישור משפחה וגירושין, פרקטיקום גישור בשיתוף עם הנהלת בתי המשפט וסדנת גישור ארגוני במכללת גומא גבים
  • בוגר סדנת גישור בתפיסה נרטיבית עם עו”ד ומגשר יוני נפתלי וקורס הכשרת מאמנים במכללת גומא גבים
    מאמין שהחיים הם הזדמנות ושני הכובעים הללו, גישור ואימון, מאפשרים לי לסייע לאנשים לעשות את הבחירות הטובות ביותר עבורם על מנת לשפר את איכות חייהם. תחומי הגישור המרכזיים הם – גישור זוגי, משפחתי וגירושין, גישור פנים ארגוני וגישור בקהילה.

 

בנימה אישית

כולנו רוצים מערכות יחסים בריאות וטובות עם בני משפחתנו. כולנו רוצים שיקשיבו לנו ויבינו את תסכולנו, מצוקותינו וצרכינו. לפעמים, נוצרות מחלוקות אשר מערערות את יציבותנו וביטחוננו. סכסוכים אשר פוגעים באושר שלנו ובאיכות חיינו. משברים כגון גירושין, סכסוכים בין דוריים או בין אחים, סכסוכי רכוש וירושה או כל סכסוך אחר במשפחה.

דבר זה נכון גם ביחסים עם עמיתנו כאשר מתעוררים סכסוכים ועימותים בתוך הארגון שבו אנו עובדים או מנהלים.

תהליך הגישור מתקיים במרחב בטוח ומאפשר ועוזר לייצר וודאות בתוך אי הוודאות שהצדדים נמצאים בה, עם אפשרות לפתרונות יצירתיים שלרוב לא ניתן להגיע אליהם בדרכים אחרות.

כמגשר, מתאפשר לי להביא לידי ביטוי תפיסת חיים המבוססת על ראיית האחר ועל סובלנות, תוך כבוד והקשבה הדדית עם הצדדים לגישור, במטרה להבין טוב יותר את הצרכים ואת הרצונות שלהם ועל ידי כך לסייע להם להתגבר על קשיי העבר, להגיע להסכמות ולתכנן את המשך העתיד המשותף, ביחד או בנפרד, בצורה המיטבית.

לשם כך אני מסתייע גם בהיבטים משדה האימון וכמובן בניסיוני העשיר.

לגישור הגעתי אחרי עשרים וחמש שנות ניסיון בענף המסעדנות והאירוח כשף ומנהל. במסגרת עבודתי ניהלתי מערכות שונות ומורכבות, אשר דרשו התמודדות עם נושאים ניהוליים ותובעניים ביותר הכוללים צורך ביכולות ניהול כלליות ובין אישיות גבוהות, ניהול מו”מ מול גורמים שונים ומגוונים, פיתוח הון אנושי והנעת עובדים רבים.

אהבתי לאנשים ולמתן שירות עברה מעולם האירוח, הקולינריה והניהול לחדר הגישור.

 

 

 

 

קורסים במכללה
דילוג לתוכן