דלג לתוכן דלג לפוטר

אנחנו רואים וחושבים יחסים.
בין אנשים, ארגונים ובקהילה

הסיפור שלנו

גומא גבים היא קבוצה של אנשים, של משמעויות, של בית שהוקמה והתפתחה לפני יותר מ 20 שנה מתוך בערה פנימית לשינוי חברתי בישראל, להטמעת שפה ושיח מאפשר, ולהכשרה מקצועית.

אנחנו רואים וחושבים מערכות יחסים – בין אדם לעצמו, בין אדם לסביבתו ובין אדם אל העולם החוצה.

קבוצת גומא גבים במתכונתה החדש משנת 2020, היא מיזוג עסקי בין שני ארגונים מובילים: “גומא” ו – “גבים”. מיזוג שנרקם מתוך אמונה בסיסית שאחד ועוד אחד שווה המון ויחד יצרנו גוף מוביל ומשפיע בכל מגזרי החברה הישראלית עם מגוון קורסים והכשרות לקהל הרחב, לקהל מקצועי ולארגונים בכל הסקטורים.

לימודי אימון וגישור הם הבסיס לכלל ההכשרות שלנו ואנו מציעים מגוון אפשרויות והתמחויות בכל אחד מהתחומים הללו: מסלול הכשרת מאמנים/קואצ’רים, אימון ילדים עם  ADHD, התמחות באימון משפחתי, התמחות בחיים בריאים, אימון קבוצתי ומנהיגות, הכשרה בשיטת 12 הצעדים, מסלולי גישור הכוללים קורס גישור בסיסי, גישור עסקי, גישור למנהלים בכירים, גישור משפחתי, קורסי NLP ולימודים בתחום המשפחה: הדרכת הורים וייעוץ וגישור זוגי. במכללה קורסים נוספים המחברים אל העידן החדש והמשתנה.

גומא גבים היא קבוצה של אנשים, של משמעויות, של בית שהוקמה והתפתחה לפני יותר מ 20 שנה מתוך בערה פנימית לשינוי חברתי, להטמעת שפה ולהכשרה. אנו מתמחים ועוסקים בכל נבכי מערכות היחסים – בין אדם לעצמו, בין אדם לסביבתו ובין אדם אל העולם החוצה. גומא גבים במתכונתה החדש, משנת 2020, הוא מיזוג עסקי בין קבוצת גומא לקבוצת גבים שנרקם מתוך אמונה בסיסית שאחד ועוד אחד שווה המון ויחד יצרנו גוף מוביל ואיתן המתמחה במערכות יחסים ומציע מגוון קורסים והכשרות לקהל הרחב, לקהל מקצועי ולארגונים.
מסלולי האימון והגישור הם הבסיס לכלל ההכשרות שלנו ואנו מציעים מגוון אפשרויות והתמחויות בכל אחד מהתחומים הללו: מסלול הכשרת מאמנים, הכשרת מדריכים, התמחות באימון ילדים עם  ADHD, התמחות באימון משפחתי, התמחות בחיים בריאים, אימון קבוצתי ומנהיגות, הכשרה בשיטת 12 הצעדים, מסלולי גישור הכוללים גישור בסיסי, גישור עסקי, גישור בכירים, גישור משפחתי בלעדי לגומא גבים מסלול NLP ייחודי המשלב שתי גישות NLP וגשטאלט, קורס סטוריטלינג וקורסים נוספים המחברים אל העידן המשתנה.

 

החזון שלנו

נגן וידאו

קבוצת גומא גבים מציעה מגוון עצום של מסלולי גישור ואימון כדי לאפשר לאנשים, לארגונים ולקהילות לחיות חיים אפקטיביים ומשמעותיים,
לייצר מערכות יחסים איכותיות ושיתופי פעולה ביניהם לבין סביבתם,
להתמודד ולהוביל באופן פרקטי את המעבר מהעולם הישן לעידן החדש.

הקבוצה מרחיבה כל העת את פעילותיה בזירות שונות, בפעילות בארגונים ובפעילות קהילתית וחברתית ופועלת להטמיע את שפות האימון  והגישור בקרב הקהילות השונות על ידי יצירת שיתופי פעולה וחיבורים כחלק ממחויבות ערכית לחברה הישראלית והרצון להוביל ולקדם אותה להצלחה. 

הערכים שלנו

מערכות יחסים

בניית תרבות של יחסים המבוססים על הקשבה ותקשורת מקדמת,
שיתופי פעולה, שיח ודיאלוג מקרב

חיבור ושייכות

חתירה מתמדת לחיזוק החיבור האנושי,
באמצעות העמקת השייכות, בניית קהילה, בית וחיבור אנושי

חדשנות ורלבנטיות

חשיבה ופעולה מתוך סקרנות, תעוזה,
תנועה בעולם משתנה, זריזות וגמישות

צמיחה והתפתחות

תנועה מתמדת המאפשרת צמיחה,
מעבר מהימנעות להנעה, להבדל והשפעה.

מקצועיות ויושרה

מחוייבות עמוקה לפעול מתוך אתיקה ויושרה. מובילים
ומשמשים מקור לסביבה

שפע ונדיבות

שאיפה תמידית להיטיב ולייצר שפע לעצמנו,
לסביבתנו הקרובה ולחברה האנושית כולה

הבוגרים שלנו, החוויות שלהם...

נגן וידאו

רוצה ליצור איתנו קשר?

נשמח לחזור אלייך, רק צריך למלא פרטים  הלקוחות שלנו

  בוגרים ממליצים

  חנן היקר, כולי תקווה ותפילה שאזכה להפנים וליישם את כל מה שאנחנו לומדים איתך בקורס גישור וברור לי שהעוצמה שזה “מכה” בי (ואולי בעוד כמה מהקבוצה..) קשורה בקשר ישיר אליך ולאופן שבו אתה מעביר את הקורס. אשרינו שזכינו, תודה חנן

  השיעורים בקורס גישור הם פשוט תענוג צרוף! כל כך מחכימים ומוטמעים! השיעורים מתובלים בהומור, חוש משחק מפותח והרבה פלפל, בדיוק כמו שאני אוהבת, צורת ההנחיה שלך מלאת חיים, מקצועית ומעל הכל, מעוררת מחשבה גם הרבה אחרי השיעור…

  קורס ברמה גבוהה מאוד מרצים מהשורה הראשונה.

  דפנה מנחה נפלאה. הנחתה את התכנית בקורס אימון במקצועיות ורגישות. השרתה אווירת נינוחות. חוויה ריגשית ולימודית חזקה ומעניינת , המון חומר למחשבה לאיך לעשות את הדברים.

  הגעתי לקורס של גומא גבים, בהנחה שאני יודע פחות או יותר לגשר וחיפשתי רק כלים וידע מקצועי, כדי לעשות סדר בדברים. למעשה, גיליתי עולם שלם וחדש, קיבלתי תפיסה שונה לגמרי על הליך הגישור, יחד עם כלים רבים ופרקטיים. מרצה הקורס ישראל ורשואר היה פשוט מדהים, הוא לא לימד אותנו חומר על גישור, אלא העלה אותנו על מסלול המגשר, צעד אחר צעד, הטמיע בנו את החומר באופנים מגוונים ומהנים, ובעיקר הראה לנו דוגמה אישית של מגשר מאפשר ונותן אמון

  אני אמיר איש חינוך מזה 22 שנה מלווה הורים וילדים בצמיחתם. נרשמתי ללימודי אימון בגומא גבים להתמקצע בכיצד להיות מאמן עם מבנה מטרה ותודעה. הייתה לי חוויה של למידה ויכול להגיד בפה מלא שקיבלתי כלים ודרך כיצד להפוך למאמן. תודה לגומא גבים ולניבה המנחה מופלאה של הקורס.

  הרישום לקורס הזה הוכח כאחת הבחירות הטובות שעשיתי עבור עצמי. קיבלתי ידע רב שיעזור לי הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. הקורס מועבר בצורה נעימה, מאפשרת, תומכת, מהנה ומספקת. ממליצה בחום!

  קורס מדהים של הכשרת מאמני Mental Wellness בהדרכתה של לירון שפירא דרליצ׳מן. היא מדהימה מקצועית עניינית ומלאת רגש, הקורס נפלא מעניין ומוסיף לארגז הכלים לא מעט ולמכללה קסם מיוחד, כולם תמיד מחויכים בסבר פנים יפות. פשוט ת ע נ ו ג אחד גדול. אי השפיות בטרוף החיים כרגע.

  הקורס ערוך באופן מובנה, ברור ומקצועי. ישראל ורשואר מנחה אותו באופן מדוייק, סוחף, מעורר חשיבה ומקצועי, ישראל מצליח לייצר עניין לאורך כל שעות המפגש, ובזום זה בכלל לא פשוט, ישראל קשוב מאוד לתלמידים ומצליח באופן וירטואוזי להפיק למידה משמעותית מכל אחד. תודה רבה

   

  קורס חד פעמי. מדהים מרתק. מלמד .ישראל מורה נדיר ואיש ששווה להכיר לחיים.

  נהניתי מכל רגע! האווירה בקורס היתה מושלמת, וכך גם מהלך ההנחיה והטמעת החומר. האמון והפתיחות היו נוכחים קבועים בכל חלקי הקורס. ישראל בכשרונו ובאישיותו המיוחדים הוביל אותנו צעד אחר צעד, במקצועיות וברגישות. הוא איפשר לטעות, וללמוד את הלקחים, תוך שמירה על הכבוד והביטחון של כל אחד. האמת שקשה לי לבטא במילים את גודל ההערכה שלי, מדובר בהרבה יותר ממה שכתבתי

  קורס מצויין! מרצה ומתרגלים תענוג אמיתי. קורס מקצועי, באווירה מצויינת, כיף אמיתי ותוך כדי זה מקצועי, יעיל בהיבט היומיומי כמו גם בהיבט המקצועי. ממליצה בחום!

  הלמידה המקוונת עלתה מעל לציפיות שלי. היו לי חששות כשנרשמתי לקורס שהתפוגגו מיד בשיעור הראשון

  הלמידה המקוונת היתה מצויינת מבחינת “זמן נטו” ללימודים, החומר הלימודי הועבר מצויין, ברמה הטכנית מיכל שלטה היטב בטכנולוגיה של הזום (כגון חלוקה לחדרים), החומר הונגש היטב.

  נהנתי ולמדתי ממיכל, מחומרי הלמידה ומחברי הקבוצה. תודה על קורס מעשיר וחוויתי. המרצה מיכל זיו מעולה והעבירה את הקורס באופן מרתק תוך מתן כלים והסברים לגישור נכון . התרגולים חיזקו והמחישו את הדילמות ואת הדרך להביא להסכמות.

  מיכל היתה מעולה הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. הקורס היה ברמה גבוהה והועבר בצורה מעניינת מאוד. ניכרת הכנה מוקדמת והשקעה רבה בקורס. למדתי מהקורס ברמת הגישור וברמה האישית.

  סיימתי קורס אימון בהנחיית שרון שהנחתה את הקורס באופן מקצועי ומרתק, הקורס היה מעניין ומשמעותי מאד מאוד עבורי.

  תודה לך יהודה אטיאס על קורס משמעותי ומרתק

  הקורס ערוך באופן מובנה, ברור ומקצועי. ישראל ורשואר מנחה אותו באופן מדוייק, סוחף, מעורר חשיבה ומקצועי, ישראל מצליח לייצר עניין לאורך כל שעות המפגש, ובזום זה בכלל לא פשוט, ישראל קשוב מאוד לתלמידים ומצליח באופן וירטואוזי להפיק למידה משמעותית מכל אחד. מעבר לכך שהתברכנו במנחה מחונן, התברכנו גם בקבוצה נהדרת והמפגש הדו שבועי היווה חוויה מקצועית, לימודית וחברתית נעימה. תודה רבה

  קורסים במכללה