דלג לתוכן דלג לפוטר
הכשרה מקצועית והתפתחות אישית

המכללה להתפתחות אישית ומקצועית

קורסים והכשרות בפריסה ארצית

מכללת גומא גבים פעילה משנת 1997 ומובילה בתחום הגישור, האימון (לימודי קואצ’ינג), התמחויות ולימודי המשפחה. אנו מאמינים שהבסיס להצלחה הוא פיתוח מערכות יחסים בין אדם לעצמו ובין אדם לסביבה וכל מסלולי הלימוד שלנו מבוססים על ערך זה עם תוכנית לימודים מקצועית, חוויתית ופרקטית.

השינוי שלך מתחיל כאן!

נשמח לייעץ, רק צריך למלא פרטים.  אנחנו מבטיחים לכם.

  לומדים בקצב שלכם

  לומדים מהטובים ביותר

  אפשרות למסלולי המשך והתמחויות

  תעודת הסמכה מוכרת

  מעל 25 שנה של מקצועיות

  קהילות מקצועיות לבוגרי אימון וגישור

  מערכת דיגיטלית מתקדמת

  מודל ייחודי מובנה

  לומדים בקצב שלכם

  לומדים מהטובים ביותר

  מסלולי המשך והתמחויות

  תעודת הסמכה מוכרת

  מעל 25 שנה של מקצועיות

  קהילות מקצועיות

  מערכת דיגיטלית מתקדמת

  מודל ייחודי מובנה

  לעשות שינוי? מתחילים מכאן

  לימודי אימון בגומא גבים

  אנחנו מאמנים כי דברים טובים והצלחות צריכים להיות בליווי של בית מקצועי, יחסים, השקעה ואהבה. מסלול הכשרת מאמנים בגומא גבים הוא מראשוני הלימודים בישראל, מנחי הקורס מובילים בתחומם ומעניקים חוויה עוצמתית לתלמידים לאורך כל הקורס וגם בסיומו. הקורס מוכר ע”י לשכת המאמנים ומציע מודל ייחודיי ופרקטי איתו הבוגרים יוכלו לצאת בביטחון אל העבודה בקליניקה.

  נגן וידאו

  תוכניות העשרה

  מפגשים מקצועיים

  סדנאות שיווק ומיתוג אישי

  תוכניות העשרה

  תוכניות העשרה

  פרסום באינדקס

  קבוצות ווטסאפ ופייסבוק

  כנסים מקצועיים

  בוגרים ממליצים

  חנן היקר, כולי תקווה ותפילה שאזכה להפנים וליישם את כל מה שאנחנו לומדים איתך בקורס גישור וברור לי שהעוצמה שזה “מכה” בי (ואולי בעוד כמה מהקבוצה..) קשורה בקשר ישיר אליך ולאופן שבו אתה מעביר את הקורס. אשרינו שזכינו, תודה חנן

  השיעורים בקורס גישור הם פשוט תענוג צרוף! כל כך מחכימים ומוטמעים! השיעורים מתובלים בהומור, חוש משחק מפותח והרבה פלפל, בדיוק כמו שאני אוהבת, צורת ההנחיה שלך מלאת חיים, מקצועית ומעל הכל, מעוררת מחשבה גם הרבה אחרי השיעור…

  קורס מצוין יעיל ומצמיח לכל אחד ובוודאי למי שביום יום עוסק בתחומים הזוקקים ניהול מערכות יחסים ורוצה להרחיב את ארגז הכלים. כמובן, בנוסף, מי שרואה את עצמו מגשר ניתנת כאן הזדמנות ונקודת פתיחה טובה מאוד. הקורס מספק תוכנית מעשית תהליכית ברורה ובנויה היטב בהדרגתיות נכונה. תודה לגולן ברק

  דפנה מנחה נפלאה. הנחתה את התכנית בקורס אימון במקצועיות ורגישות. השרתה אווירת נינוחות. חוויה ריגשית ולימודית חזקה ומעניינת , המון חומר למחשבה לאיך לעשות את הדברים.

  הגעתי לקורס של גומא גבים, בהנחה שאני יודע פחות או יותר לגשר וחיפשתי רק כלים וידע מקצועי, כדי לעשות סדר בדברים. למעשה, גיליתי עולם שלם וחדש, קיבלתי תפיסה שונה לגמרי על הליך הגישור, יחד עם כלים רבים ופרקטיים. מרצה הקורס ישראל ורשואר היה פשוט מדהים, הוא לא לימד אותנו חומר על גישור, אלא העלה אותנו על מסלול המגשר, צעד אחר צעד, הטמיע בנו את החומר באופנים מגוונים ומהנים, ובעיקר הראה לנו דוגמה אישית של מגשר מאפשר ונותן אמון

  אני אמיר איש חינוך מזה 22 שנה מלווה הורים וילדים בצמיחתם. נרשמתי ללימודי אימון בגומא גבים להתמקצע בכיצד להיות מאמן עם מבנה מטרה ותודעה. הייתה לי חוויה של למידה ויכול להגיד בפה מלא שקיבלתי כלים ודרך כיצד להפוך למאמן. תודה לגומא גבים ולניבה המנחה מופלאה של הקורס.

  הרישום לקורס הזה הוכח כאחת הבחירות הטובות שעשיתי עבור עצמי. קיבלתי ידע רב שיעזור לי הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. הקורס מועבר בצורה נעימה, מאפשרת, תומכת, מהנה ומספקת. ממליצה בחום!

  קורס מדהים של הכשרת מאמני Mental Wellness בהדרכתה של לירון שפירא דרליצ׳מן. היא מדהימה מקצועית עניינית ומלאת רגש, הקורס נפלא מעניין ומוסיף לארגז הכלים לא מעט ולמכללה קסם מיוחד, כולם תמיד מחויכים בסבר פנים יפות. פשוט ת ע נ ו ג אחד גדול. אי השפיות בטרוף החיים כרגע.

  הקורס ערוך באופן מובנה, ברור ומקצועי. ישראל ורשואר מנחה אותו באופן מדוייק, סוחף, מעורר חשיבה ומקצועי, ישראל מצליח לייצר עניין לאורך כל שעות המפגש, ובזום זה בכלל לא פשוט, ישראל קשוב מאוד לתלמידים ומצליח באופן וירטואוזי להפיק למידה משמעותית מכל אחד. תודה רבה

   

  קורס חד פעמי. מדהים מרתק. מלמד .ישראל מורה נדיר ואיש ששווה להכיר לחיים, הקורס נתן לי כלים פרקטיים ומקצועיים לניהול תהליכי גישור באופן מקצועי ובבטחון

  נהניתי מכל רגע! האווירה בקורס היתה מושלמת, וכך גם מהלך ההנחיה והטמעת החומר. האמון והפתיחות היו נוכחים קבועים בכל חלקי הקורס. ישראל בכשרונו ובאישיותו המיוחדים הוביל אותנו צעד אחר צעד, במקצועיות וברגישות. הוא איפשר לטעות, וללמוד את הלקחים, תוך שמירה על הכבוד והביטחון של כל אחד. האמת שקשה לי לבטא במילים את גודל ההערכה שלי, מדובר בהרבה יותר ממה שכתבתי

  קורס מצויין! מרצה ומתרגלים תענוג אמיתי. קורס מקצועי, באווירה מצויינת, כיף אמיתי ותוך כדי זה מקצועי, יעיל בהיבט היומיומי כמו גם בהיבט המקצועי. ממליצה בחום!

  הלמידה המקוונת בקורס הכשרת מאמנים עלתה מעל לציפיות שלי. היו לי חששות כשנרשמתי לקורס שהתפוגגו מיד בשיעור הראשון ומהשיעור השני הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה.

  הלמידה המקוונת היתה מצויינת מבחינת “זמן נטו” ללימודים, החומר הלימודי הועבר מצויין, ברמה הטכנית מיכל שלטה היטב בטכנולוגיה של הזום (כגון חלוקה לחדרים), החומר הונגש היטב.

  נהנתי ולמדתי ממיכל, מחומרי הלמידה ומחברי הקבוצה. תודה על קורס מעשיר וחוויתי. המרצה מיכל זיו מעולה והעבירה את הקורס באופן מרתק תוך מתן כלים והסברים לגישור נכון . התרגולים חיזקו והמחישו את הדילמות ואת הדרך להביא להסכמות.

  מיכל היתה מעולה הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. הקורס היה ברמה גבוהה והועבר בצורה מעניינת מאוד. ניכרת הכנה מוקדמת והשקעה רבה בקורס. למדתי מהקורס ברמת הגישור וברמה האישית.

  סיימתי קורס אימון בהנחיית שרון שהנחתה את הקורס באופן מקצועי ומרתק, הקורס היה מעניין ומשמעותי מאד מאוד עבורי ופתח את הדרך לשימוש בכלי האימון כשיטה נוספת למפגשי הטיפול בקליניקה שלי עם המטופלים

  תודה לך יהודה אטיאס על קורס משמעותי ומרתק, על הנחייה מלאה ידע, משמעות ואפשרות להכנס פנימה אל עולמי האישי והמרתק.

  הקורס ערוך באופן מובנה, ברור ומקצועי. ישראל ורשואר מנחה אותו באופן מדוייק, סוחף, מעורר חשיבה ומקצועי, ישראל מצליח לייצר עניין לאורך כל שעות המפגש, ובזום זה בכלל לא פשוט, ישראל קשוב מאוד לתלמידים ומצליח באופן וירטואוזי להפיק למידה משמעותית מכל אחד. מעבר לכך שהתברכנו במנחה מחונן, התברכנו גם בקבוצה נהדרת והמפגש הדו שבועי היווה חוויה מקצועית, לימודית וחברתית נעימה. תודה רבה

  כל אחד מאיתנו בחר להתחיל את המסע הפרטי שלו, לכל אחד מפה ותרמיל בו הוא נושא את מה שהוא אסף בדרכו עד כה. ובתחילתו של השביל פגשנו אותך, ניצבת כמיגדלור. מחבקת, רגישה, מדוייקת ובדרך ליווית אותנו בדרכנו, הארת כדי שנוכל לחפש בעצמנו את מה שביקשנו לנו. תודה לך דפנה על מסע שליווית אותנו במסע אישי, עמוק ואמיץ וכל אחד בקצב שמתאים לו. סקרנים לכל אשר נפגוש בדרך! בהערכה ואהבה הכשרת מאמנים פברואר 2022

  קורס הגישור עלה על כל הציפיות שלי ועוד. הרבה תובנות שילוו אותי בכל פינה של החיים. נתן טעם להמשיך בלימודים ואולי יום אחד להיות מגשרת. לא בזבזנו רגע ובכל זאת נהניתי מכל רגע. אווירה נעימה. קבוצה מעולה!

  וואוו זה מה שאני מרגישה! אריאל המדהימה ברגישות ותשומת הלב המיוחדת שלה העבירה לנו קורס חוויתי ומעשיר. במטה הקסם שלה אישרה גם חיבור מיוחד בין כל החברים בקבוצה. מרגישה שזכיתי בחברים לחיים ואתם זכיתם במאמנת אחת הטובות אם לא הטובה ביותר!

  סיימתי קורס גישור ומשא ומתן עסקי ואני חייבת לציין שזהו קורס חובה לכל מי שעוסק בענף או מתכוון להכנס לעולם הגישור העיסקי, מייטב המרצים שהעבירו את החומר הנלמד בצורה מקצועית כיאה לגומא גבים יישר כח.

  רוצה להתפתח וללמוד, רוצה שינוי אישי או מקצועי?

  החיים מזמנים לנו צמתים רבים. תקופות בהן אנו עוצרים, מחשבים מסלול מחדש, בוחנים את האפשרויות שלנו להמשך החיים האישיים והתעסוקתיים. לא פעם אנו חושבים על שינוי קריירה, על הגשמה עצמית ועיסוק בתחומים שהכי קרובים לליבנו, תחומים שנולדנו עם כישרון טבעי לעסוק בהם, אך מציאות החיים הכתיבה לנו עיסוק אחר, לפרנסתנו. קבוצת גומא גבים מציעה מגוון מסלולי הכשרה בדיוק לטובת כל אלה שנמצאים בצומת הזו.  אחד ממסלולי הליבה שלנו הוא בתחום האימון, לימודי קואצ’ינג ולימוד גישור, שני מסלולים אלה הם הבסיס לכלל ההכשרות שלנו ומלבדם אנו מציעים מגוון אפשרויות והתמחויות שיעצימו אתכם ברמה אישית וכמובן תקבלו הכשרה מקצועית. אנו מציעים לימודי גישור והתמחויות בלימודי הגישור – גישור משפחתי או גישור עיסקי.

  מסלול הכשרת מאמנים, הכשרת מדריכים, התמחות באימון ילדים עם  ADHD, התמחות באימון משפחתי, התמחות בחיים בריאים, אימון קבוצתי ומנהיגות, הכשרה בשיטת 12 הצעדים, מסלולי גישור הכוללים קורס גישור בסיסי, לימודי גישור עסקי, קורס גישור בכירים שהוא למעשה לימודי גישור המיועדים למנהלים בכירים, לימודי גישור משפחה, קורס  NLP פרקטישינר, NLP  מסטר וגם מסלול טריינר, לימודים בתחום המשפחה: הדרכת הורים וייעוץ וגישור זוגי, מסלול ייחודי של לימודי גישור המשולב עם ייעוץ זוגי.

  למכללה סניפים ושלוחות לימוד בכל רחבי הארץ וניתן גם ללמוד בקורסים מקוונים באימון ולימודי גישור מכל מקום בארץ ובעולם. מכללת גומא גבים מציעה קורסים נוספים המחברים אל העידן החדש והמשתנה.

  קורסים במכללה
  דילוג לתוכן