דלג לתוכן דלג לפוטר

מיכלי מררי

מאמנת חיים אישית
מלווה אנשים בתהליכי שינוי ודיוק עצמי במסע להגברת האושר בחיים

 

  • אימון אישי לחיים באושר (BLISS) – חיים משמעותיים ומספקים
  • אימון אישי למנהיגות השראתית עבור מנהלים ומנהלות

כמי שמאמינה בפילוסופיית חיים מאפשרת וגמישה “גם וגם” בחיים המקצועיים שלי אני משלבת שני עולמות שאני פועלת בהם מתוך תשוקה – האחד עוסק בסיפורם של מותגים ומיזמים טכנולוגיים ועולם שני שעוסק באופן ממש משלים בא.נשים והמסע שכל אחד עובר בחיים והוא עולם האימון האישי – Life Coaching

 

רקע מקצועי והשכלה:

  • בוגרת תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק MBA מאוניברסיטת תל אביב
  • בוגרת ראשון בכלכלה ומדעים מדוייקים Sc מהאוניברסיטה העברית
  • ניסיון של יותר מ-21 שנה בתפקידי ניהול, שיווק, מיתוג ויזמות בתחומים שונים כולל יזמות טכנולוגית ויזמות אי קומרס עם אימפקט חברתי
  • בוגרת תכנית המנהיגות The Hoffman Kofman Leadership Program
  • בוגרת בית הספר לאימון של “גומא-גבים”

 

בנימה אישית:

מסע החיים שלי ארוך יחסית ומרתק, של למעלה מ-50 שנה בעולם הזה. כמו רבים אחרים, חוויתי מגוון חוויות חיים. חוויתי הצלחות ונתקלתי באתגרים לא פשוטים, חוויתי שמחות גדולות אך גם כאב ואובדן.  צברתי ידע רב וניסיון עשיר בהבנת ההישגים והמורכבויות של החוויה האנושית. אך מעבר לכל הידע המקצועי, למדתי לראות אנשים, ולטפח אמפתיה ורגישות כלפי המורכבות והרבדים הרגשיים והנפשיים שנלווים למסעות החיים שלנו.

כאדם אני מחפשת להמשיך ללמוד, לצמוח ולהתפתח. שואפת לגלות ולחיות את החיים בגירסה הכי טובה של עצמי.

כמאמנת, אני מזמינה אותך לצאת למסע לגילוי והכרות מחודשת עם עצמך. לדייק את עצמך, לשחרר את המאבקים והדילמות, ולחבק את מלוא הרצונות והחוויות שלכם.

בתהליכי האימון שלי, אני מנסה לשלב רגישות ואמפתיה עם עבודה מסודרת ומבוססת. אני עובדת בעדינות ובכבוד איתכם על חשיפת היעדים והחלומות האמיתיים שלכם, אבל במסגרת מובנית שמאפשרת התבוננות עמוקה פנימה לצד התקדמות מעשית מובנית.

יש לי חזון ואמונה עמוקה, שלכל אדם מגיע לחיות חיים משמעותיים ושלמים. אני מאמינה בזכות הבסיסית של כל אדם לחיות חיים של אושר ומשמעות, אך גם באחריות האישית הגדולה של כל אחד מאיתנו לממש את הזכות הזו.

 

 

לקוחות מספרים:

  • מיכלי פשוט ידעה לקרוא אותי היה חיבור מיידי היא חריפה קשובה וקולטת בשנייה גם בין המילים. מנהלת את התהליך בצורה אסרטיבית ונעימה כאחד שילוב מנצח בעיניי. הסובבים אותי חשבו בשינוי דיי מהר החוויה מעצימה ממליצה בחום.”  אתי שימר כהן, תל אביב.
  • ” הגעתי למיכל עם הרבה סימני שאלה לגבי מה זה אימון? הייתי סקפטית אך סמכתי עליה ויצאנו לדרך. במהלך המפגשים, פתרנו עבורי כל כך הרבה סוגיות , שחררתי המון מעצורים, למדתי להסתכל על עצמי מזוויות אחרות והכי חשוב אני מרגישה שבזכות התהליך הביטחון העצמי שלי התחזק ולמדתי להסתכל על העוצמות שבי ולחזק את החולשות שלי.הרגשתי שמיכל הגיעה נקיה ולא שפטה אותי לרגע. הסתכלה תמיד דרך העיניים שלי וניסתה להתוות לי דרך אחרת  להתמודד עם דילמות.”  רונית גנור, נוה מונוסון.
  • “מיכל מאמנת מעולה. אינטלגנטית וקשובה.היא ניחנת ביכולות פענוח עמוקה של הבנת התנהגויות ומובילה את המאומן להביט עמוק פנימה ולחפש את המקור להתנהלותו ומאירה את הדרך שתביא לשינוי המבוקש. יש בה אמפטיה טבעית, שעוטפת את האדם שנמצא מולה, שמאפשרת לה להאיר את הפלוסים ולהקטין את המינוסים,  גם אם לזמן מה. ובעיקר לשנות את נקודת מבטו של המאומן. למדתי כי “שיעורי הבית” שהכנתי במהלך הלימוד העצמי – היו מקדמים ומדוייקים.אני יוצאת “עירנית” יותר, קווי המתאר העצמיים שלי ברורים לי יותר וגם ניתנו לי הכלים להטיב ולחדד את יעדיי לעתיד. ובעיקר קיבלתי שיעור בהקשבה, באהבת אדם ובצניעות.” מאיה קרבט, גני יהודה.

 

 

מאמנת בסביון | תל אביב | זום

צרו קשר: 052-5550648

קורסים במכללה
דילוג לתוכן