דלג לתוכן דלג לפוטר

גדי רחלזון

רקע אישי ומקצועי

  • יזם הייטק ובעל ניסיון עשיר של יותר מ 25 שנה בעולם ההייטק והמחשוב הארגוני
  • בוגר קורסי גישור עסקי בגומא גבים
  • הקמה וניהול יחידות עסקיות בחברות תוכנה ושירותי מחשוב בישראל נס טכנולוגיות, קונסיסט, אדוונטק
  • בעבר סמנכ”ל מכירות של ענקית התוכנה SAP העולמית (ישראל)
  • כיום – יזם ובעלים של מיזם Incrementum המלווה חברות תוכנה ישראליות במסע הפיתוח העסקי שלהם לצמיחה עסקית בישראל ובחו”ל תוך יצירת שיתופי פעולה, העמקת מיומנויות המכירה וחוויית הלקוח ואיתור משקיעים

בנימה אישית

האתגרים הניהוליים והעסקיים עימם התמודדתי בחברות אלו, המיומנויות הניהוליות והמקצועיות אותן רכשתי, הלקוחות והשותפים העסקיים מולם עבדתי טיפחו אצלי את ההבנה והאמונה ש”ביזנס, זה קודם כל אנשים”.

הניסיון לימד אותי שקונפליקט או מחלוקת המובילים למשבר ועצירת פרוייקט או חלילה לערוץ המשפטי הינם תולדה של גישה ותרבות. פעלתי רבות על מנת לשרש התנהלויות אלו בארגונים בהם עבדתי ולהשריש שיח אחר וסוג שונה של התמודדות עם מחלוקות ומשברים.

מתוך תחושה של רצון לעשות יותר ולחבר את עולמות התוכן “הגישור” וה”טכנולוגיה” חברתי לצוות המקצועי של “גומא גבים” במטרה לקשור בין עולם התוכן הטכנולוגי לעולמות ניהול הקונפליקטים, הגישור, מו”מ מבוסס דיאלוג ומיומנויות ניהול מתקדמות.

יחד ובשיתוף פעולה בנינו מערך כלים ומתודולוגיות המיועדות למנהלים בכל הדרגים ולרוחב כל סוגי התפקידים המאפשרים להם לזהות את הקונפליקטים מבעוד מועד, להתמודד עימם בשיטות מתקדמות ומודרניות ולהוביל לשינוי חיובי בדרך ובאופן שבו מתנהלים קונפליקטים מסוג זה.

אני תושב נתניה, נשוי ואב ל 5 ילדים מקסימים

איש של מטרות ומשימות, אתגרים וחשיבה מחוץ לקופסא וחובב אופנועים מושבע.

קורסים במכללה
דילוג לתוכן